YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wolontariusze zakończyli przygotowania do Światowych Dni Młodzieży 2015

20 czerwca 2016 18:01:23 | autor: Sekcja medialna ŚDM
18 czerwca w kościele p.w. Chrystusa Króla w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się ostatnie z serii spotkań przygotowujących do Światowych Dni Młodzieży 2016.

Wolontariusze zakończyli przygotowania do Światowych Dni Młodzieży 2015 (fot. miedzyrzec.info)

Na początku zgromadzeni wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej, która zaczęła się wprowadzeniem ikony Matki Bożej - symbolu ŚDM. Po skończonej Eucharystii, której przewodniczył ks. Marcin Dąbrowski nastał czas na adorację.

Tym razem, gościem specjalnym był zespół " BoguSław" . Poprowadził ten Wieczór Uwielbienia w duchu skupienia, ale i szczerej radości . Uczestnicy  spotkania chętnie włączali się w śpiew i razem z artystami chwalili Pana, dziękując za jego dary i miłosierdzie.

Na zakończenie, ks. Tomasz Bielecki, koordynator ŚDM w naszym rejonie skierował do zgromadzonych kilka słów, po czym zaprosił wszystkich na słodki poczęstunek.

- Do przyjazdu pielgrzymów do naszego miasta został już zaledwie miesiąc. Warto byłoby zastanowić się, czy moglibyśmy włączyć się w jakiś sposób w to wielkie wydarzenie, jakim są Światowe Dni Młodzieży. Chcesz pomóc? Zgłoś się do biura ŚDM w Pałacu Potockich. Możesz  również znaleźć nas na Facebooku i śledzić wszystkie aktualności. Nie masz pomysłu? Brakuje Ci odwagi? Mamy wspaniałą propozycję. Pomódl się w intencji ŚDM, to wiele dla nas znaczy -  sekcja medialna działająca przy rejonowym centrum ŚDM w Międzyrzecu Podlaskim.


Wolontariusze zakończyli przygotowania do Światowych Dni Młodzieży 2015


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (22 czerwca 2016 00:24:59) Do Światowych Dni Młodzieży 2015 może i zakończyli. W naszym rejonie ostro pracują i dużo pracy przed nimi. Dla wyjaśnienia natomiast... zakończyły się oficjalne, duchowe przygotowania do ŚDM ;-) autor: Robert
    logo male