YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wsparcie dla działkowców

20 lutego 2018 17:57:35 | autor: Redakcja / UM Międzyrzec Odlaski
W tym roku zarządy międzyrzeckich ogródków działkowych znów mogą się ubiegać się o dotacje z budżetu miasta na budowę lub modernizację infrastruktury ogrodowej.

Realizacja zadania musi wpływać na poprawę warunków do korzystania z Rodzinnych Ogrodów Działkowych przez działkowców lub zwiększać do nich dostępność lokalnej społeczności.

Działkowcy mogą otrzymać dotację w wysokości 70 proc. poniesionych kosztów, ale w kwocie nie większej niż 10 tys. zł. Wnioski może składać wyłącznie zarząd ogrodu działkowego lub osoby uprawnione do jego reprezentowania do 11 maja.

Na terenie miasta funkcjonują trzy ogrody działkowe. W poprzednim roku, dzięki zarządzeniu burmistrza Zbigniewa Kota dwa z nich otrzymały pieniądze.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Zarządzania Mieniem Komunalnym, (pokój nr 2) lub pod numerem telefonu 83 372 62 21.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (21 lutego 2018 00:28:26) Jak nie jestes obludny to wykup grunt od wlasciciela i oddaj go dzialkowiczom autor: gość
    (21 lutego 2018 00:15:21) sranie groszem publicznym zeby kupic pare glosow na nastepne wybory i zeby starzy ubecy w nowych altanach mogli w spokoju popijac zimna wodeczke, tyle w temacie autor: qwe
    (20 lutego 2018 22:45:18) A Kamery na działkach na ul.Brzeskiej zamontowane,teraz tylko jeszcze ochroniarza na pół etatu zatrudnić trzeba. autor: Sąsiad
    logo male