YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Wybrali najpiękniejsze kartki świąteczne

4 grudnia 2018 08:34:40 | autor: Redakcja / UG Międzyrzec Podlaski
Tradycyjnie w grudniu wyłoniono zwycięzców konkursu na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową, który skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych z gminy Międzyrzec Podlaski.

Najpiękniejsze kartki Bożonarodzeniowe 2018 gminy Międzyrzec (fot. Urząd Gminy Międzyrzec)

Konkurs tradycyjnie skierowany był do dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy Międzyrzec. Zgodnie z regulaminem uczestników  podzielono na dwie kategorie, klasy I-III i  klasy IV-VIII. W każdej kategorii wybrana miała być jedna praca, która zostanie wydrukowana jako oficjalna pocztówka świąteczna promująca gminę Międzyrzec. Ponadto dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe.

Zainteresowanie konkursem jest coraz większe – wpłynęło aż 188 prac, z tego 180 spełniło wymogi formalne (format A6, możliwość zeskanowania). Każda z prac konkursowych była bardzo piękna, pomysłowa, jedyna w swoim rodzaju. Po długich obradach komisja konkursowa złożona z pracowników Urzędu Gminy wyłoniła laureatów:

w  kategorii klas I-III  zwyciężyła Aniela Stepulak z klasy I  Publicznej Szkoły Podstawowej im Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy:

w kategorii klas IV-VIII zwyciężyła Weronika Tymoszuk z klasy VII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy:

Organizatorem konkursu był Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski oraz Gminny Ośrodek Kultury, a patronatem przedsięwzięcie objął Wójt Gminy Krzysztof Adamowicz.


Najpiękniejsze kartki Bożonarodzeniowe 2018


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male