YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Wypadek koło Konara: trzy osoby w szpitalu

22 lipca 2013 12:29:55 | autor: Redakcja/KMP Biała Podlaska
W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 2 doszło do czołowego zderzenia osobowego Volkswagena z busem. Trzy osoby, w tym 4-letnie dziecko odwieziono do szpitala w Białej Podlaskiej.

Z policyjnych informacji wynika, że po godz. 9 na wysokości miejscowości Wysokie, 34-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej kierująca Volkswagenem Passatem na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Jej auto zderzyło się czołowo z busem Renault Trafic. Strażacy musieli wycinać elementy samochodu, aby wydostać kobietę z auta. Zarówno ją, jak i jej 4-letnią córkę, z którym podróżowała, odwieziono do szpitala w Białej Podlaskiej. Trafił tam również kierowca busa.

- Nie ma zagrożenia dla życia uczestników wypadku, są jednak obrażenia wewnętrzne i złamania – poinformował Jarosław Janicki, rzecznik Komendy Miejskiej Policji.

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu, które trwały blisko trzy godziny.


Wypadek koło Konara


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (7 maja 2018 21:00:23) Konar Pewnie samochód też z konara hehehe autor: gosć z konara
    (22 lipca 2013 21:02:15) a wczoraj pewna pani w pociągu którym wracałem z Warszawy usiłowała mi innym pasażerom wmówić że kobiety jeżdżą bezpieczniej autor: autor
    logo male