YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Wypadek na K2

30 czerwca 2018 09:32:54 | autor: redakcja
W sobotę 30 czerwca na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Od godz. 8 trasa między Tłuśćcem a Krzewicą jest zablokowana.

Wypadek na krajowej dwójce między Tłuśćcem, a Krzewicą (fot. BLS)

Do wypadku doszło przed godz. 8 na odcinku między Tłuśćcem a Krzewicą. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi kierowali Polka i Białorusin.

BMW, którym jechała dwójka obywateli Białorusi, z kierunku Międzyrzeca Podlaskiego, zjechało na przeciwległy pas ruchu zajeżdżając drogę samochodowi ciężarowemu. Kierowca białoruskiej ciężarówki ratując się przed czołowym zderzeniem zjechał na pobocze. Niestety "ściągnęło" pojazd i ostatecznie TIR wylądował w rowie.

Bezpośrednio za ciężarówką jechała kierująca golfem Polka, która nie zdążyła zjechać z drogi i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka białym BMW. W efekcie golf wylądował w rowie i zapalił się. Wcześniej jednak udało się wydostać z pojazdu kierującą autem.

Na miejscu wypadku pracuje policja oraz strażacy z JRG Międzyrzec oraz OSP Śródmieście, OSP Krzewica i OSP Rzeczyca. Objazd został wyznaczony przez Międzyrzec Podlaski. Ranne 4 osoby przewieziono do szpitala.

Prawdopodobną przyczyną wypadku było zmęczenie kierowcy BMW, który „przysnął” i zajechał drogę innym uczestnikom wypadku.

Zdjęcia z wypadku otrzymaliśmy od BLS.
 


Wypadek między Tłuśćcem, a Krzewicą


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (1 lipca 2018 17:24:16) . O joj, nie wspomnieli o śródmieściu? Jak mi przykro ;/ Rzetelność, rzetelnością, chwilami pewne rzeczy się pomija, a strażak nie powinien unosić się pychą :) autor: :)
    (30 czerwca 2018 16:02:26) ? "Na miejscu wypadku pracuje policja oraz strażacy z JRG Międzyrzec oraz OSP Krzewica i OSP Rzeczyca."- rzetelność dziennikarska nie do końca bo w akcji brała również udział OSP ŚRÓDMIEŚCIE :( autor: gość
    logo male