YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wyprawa do Tęczowej Krainy

19 marca 2019 09:23:54 | autor: redakcja/Art Ovo
Centrum Praktyk Artystycznych ART OVO zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie z Elizą Schwenkgrub - autorką książki "Tęczowa kraina. Na tropie własnych marzeń" Spotkanie połączone z warsztatami kreatywnego pisania odbędzie się 31 marca (niedziela, godz. 16) w Centrum Praktyk Artystycznych przy ul. Kościuszki 4 w Międzyrzecu Podlaskim.

Eliza Schwenkgrub z wykształcenia jest magistrem do spraw turystyki i rekreacji. To także tancerka street dance i contemporary. W wolnych chwilach rysuje i maluje (głównie motocykle i samochody). Uwielbia podróżować i czerpać natchnienie z przeżytych doświadczeń. Do napisania pierwszej książki zainspirował ją dar przyjaźni.

Jej literacki debiut, to opowieść o niełatwych wakacjach księżniczki Nathalie. Kiedy jej ojciec zaplanował wielki bal, na którym miała wybrać narzeczonego, dziewczyna zdecydowała się uciec od przeznaczonego jej losu. Tak zaczęła się jej podróż przez nieznane jej dotąd królestwa Tęczowej Krainy. Nathalie nie została pozostawiona sama sobie. W podróży pomogła jej para tygrysów, śmieszny kameleon oraz niezawodne przyjaciółki. "Tęczowa kraina" to opowieść o prawdziwej przyjaźni, poświęceniu, zaufaniu, sensie życia i wielkiej miłości, która kryje się w szczerych gestach i przynosi radość z małych rzeczy.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male