YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wyróżnienie dla Jakuba Celińskiego

31 marca 2016 08:43:00 | autor: redakcja
Burmistrz Zbigniew Kot osobiście pogratulował sukcesów Jakubowi Celińskiemu, który jest autorem pierwszego rekordu Polski w historii międzyrzeckiego pływania, a na ostatnich Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów zdobył pięć medali, w tym cztery złote.

Jakub Celiński z Konradem Czerniakiem, trzykrotnym medalistą Mistrzostw Świata w Pływaniu.

W spotkaniu z burmistrzem Jakubowi Celińskiemu towarzyszyli rodzice Olga i Piotr oraz trener Wojciech Lubański. Obecny był również poseł Stanisław Żmijan - prezes KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski.

W podziękowaniu za wybitne osiągnięcia i ciężką pracę na treningach burmistrz wręczył dla młodego pływaka okolicznościowy grawerton, bluzę z logo Huraganu oraz okulary do pływania. Zbigniew Kot podziękował przy okazji rodzicom młodego sportowca za wsparcie pasji syna, a trenerowi za świetne przygotowanie zawodnika.

Jakub Celiński w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 14-letnich, które odbyły się na początku marca w Olsztynie zdobył cztery złote medale i jeden srebrny. W grudniu minionego roku zawodnik Huraganu podczas ogólnopolskich zawodów w Lublinie ustanowił pierwszy rekord Polski w historii międzyrzeckiego pływania. Na dystansie 50m st. klas. uzyskał czas 0;31,14.


Wyróżnienie Jakuba Celińskiego


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male