YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Zabił pasażera, posiedzi w areszcie

2 kwietnia 2013 09:32:01 | autor: Redakcja / KWP Lublin
Do tragicznego wypadku doszło w Wielki Piątek wieczorem w Zawadkach (gmina Międzyrzec). Audi A6 rozbiło się na drzewie. Pasażer zginął, a pijany kierowca uciekł.

Wypadek miał miejsce w piątek, 29 marca, około godz. 20.37 w Zawadkach. 39-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec nie dostosował prędkości do trudnych warunków jazdy, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 34-letni pasażer, również mieszkaniec gminy Międzyrzec.

Kierowca zbiegł z miejsca wypadku. Policjanci zatrzymali go po kilkudziesięciu minutach. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Okazało się również, że mężczyzna po świętach miał odebrać dokument prawa jazdy, po niedawno zdanym egzaminie. Wcześniej stracił uprawnienia do kierowania samochodem za jazdę w stanie nietrzeźwości.

W radzyńskim Sądzie Rejonowym zapadła decyzja o tymczasowym areszcie na okres trzech miesięcy dla 39-letniego Piotra S. Mężczyzna jest podejrzany o to, że w dniu 29 marca w Zawadkach, będąc w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (2 kwietnia 2015 04:29:20) pijak tak sie konczy jazda po pijaku az szkoda gadać autor: gość
  (1 kwietnia 2013 02:32:07) wypadek jak mozna komentowac cos o czym nie ma sie zielonego pojecia ? ludzie dajcie sobie spokoj. jak czytam te komentarze to zal mi sie was robi. siostra zmarlego. autor: siostra
  (30 marca 2013 22:54:28) wypadek mój komentarz nie był ani obraźliwy ani nie cenzuralny ,wyrażał opinie zawierał pytanie o pracy policji . kol policjanci usunęli go. cenzura jest autor: jaś
  (30 marca 2013 13:32:06) NIE byli bracmi tylko kolegami autor: gg
  (30 marca 2013 10:35:02) uczestnikami wypadku podobno byli bracia, to zrobili święta rodzinie. autor: gość
  logo male