YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Zadała kilka ciosów nożem

29 stycznia 2013 12:02:17
Krwawo zakończyła się alkoholowa libacja w jednym z międzyrzeckich mieszkań. 26-letnia mieszkanka Międzyrzeca rzuciła się z nożem na znajomego.

Do zdarzenia doszło w sobotę (26 stycznia) późnym wieczorem. Grupa kilku młodych osób wspólnie spożywała alkohol w jednym z mieszkań. W trakcie spotkania wybuchła awantura, w efekcie której 26-letnia kobieta chwyciła za nóż i ugodziła nim kilkakrotnie w klatkę piersiową trzy lata młodszego mężczyznę.

Prawda o okolicznościach zdarzenia wyszła na jaw dopiero następnego dnia. Początkowo, znajdujący się pod wpływem alkoholu pokrzywdzony twierdził, że poranił się o szybę w drzwiach, którą wybił spadając ze schodów.

- W niedzielę policjanci zatrzymali kobietę, która była faktycznym sprawcą uszkodzenia ciała – poinformował Jarosław Janicki, rzecznik bialskiej Komendy Miejskiej Policji. - Dziś w radzyńskiej Prokuraturze 26-latka usłyszy zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mieszkańca Miedzyrzeca Podlaskiego. Przestępstwo takie jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zadecyduje również o ewentualnym zastosowaniu wobec niej środka zapobiegawczego.

 
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (3 marca 2013 17:48:13) PO CO IMIĘ PISZĄ TEJ OSOBY. USUWAĆ TAKIE KOMENTARZE autor: FBI
  (3 marca 2013 17:36:34) kinga ty brutalu heheheheh jak sie jest glodnym to sie mowi hehehhe autor: gość
  (3 marca 2013 17:21:57) Znam tą osobę Miałem okazję poznać tą dziewczynę, Nawet piłem z nią także alkohol. Jakoś nie wyglądała mi na agresywnąi wybuchową. Jak taka drobniutka osoba mogłaby się rzucić na takiego chłopa? Widocznie chłop to ciapek :D autor: Kajko
  (3 marca 2013 17:19:10) to nie mozliwe ze to Veni zrobila hehhehehe autor: gość
  (5 lutego 2013 16:10:13) kto to? jak ma na imię ta dziewczyna? autor: ciekawska
  logo male