YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Zagłosuj na drelowska stołówkę marzeń!

11 czerwca 2018 20:53:35 | autor: Redakcja
Nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Drelowie proszą o wsparcie akcji, której celem jest pozyskanie środków na remont szkolnej stołówki.

 

Szkoła Podstawowa w Drelowie jest coraz bliżej wygrania remontu stołówki o wartości 30 000 złotych. Obecnie szkoła utrzymuje się w pierwszej dziesiątce na ponad 300 szkół biorących udział w konkursie. Czwarte miejsce gwarantuje remont. Głosy uczniów to za mało, żeby wygrać, więc potrzebują Waszego wsparcia. Głosowanie trwa do 17 czerwca.

Dzięki Państwa głosom uczniowie mają szansę otrzymać we wrześniu piękną nowoczesną stołówkę, dzięki sponsorowi akcji – producentowi masła Delma.

Jak pomóc? Zagłosujcie!

Każdy adres mailowy, to jeden głos dziennie przybliżający uczniów do wygranej. Każdy paragon potwierdzający zakup dowolnej Delmy Extra lub Delmy Gold to kolejne 20 punków.

Najlepiej oczywiście głosować codziennie na stronie https://www.extrastolowki.pl/school/134

 

Prosimy pamiętać o potwierdzeniu głosu!

Paragony należy wrzucać do specjalnego pudełka w sklepie lub zostawić w sekretariacie szkoły w Drelowie.

Nasza stołówka pełni także rolę świetlicy. Spędzamy tam mnóstwo czasu. Dbamy, by była miejscem czystym, estetycznym, i kolorowym - wykonujemy i uaktualniamy dekoracje, staramy się wymyślać coś ciekawego i atrakcyjnego. To jednak za mało, naszym marzeniem jest remont, który ze zwykłej, nudnej stołówki zrobi najnowocześniejsze miejsce w szkole: Domowe Efektowne Lubiane Modne Atrakcyjne Eleganckie XXI wieku Tętniące życiem Rewelacyjne Apetyczne Po prostu EXTRA! Dlatego serdecznie prosimy o głosy! – apelują uczniowie szkoły.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male