YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Zalety robienia zakupów przez Internet

31 grudnia 2015 20:33:50 | autor: Porada eksperta
Zakupy w sieci oferuje około 11 tysięcy sklepów. Jest to idealna metoda kupowania produktów dla osób zabieganych i nie lubiących ulicznego zgiełku.

E-sklepy to wygoda i oszczędność czasu, którego coraz częściej nam brakuje, a także możliwość skorzystania z niższych cen. Większość transakcji dokonywanych jest na komputerach stacjonarnych lub laptopach, cztery razy rzadziej wykorzystuje się do tego celu smartphony i telefony.

1. Oszczędność czasu

Żeby zrobić zakupy przez internet wystarczy kilka kliknięć myszką. Nie trzeba marnować czasu na dojazd do sklepu i chodzenie między półkami, by znaleźć interesujący nas produkt. Płacąc za zakupy przez PayU można mieć pewność, że już po kilku sekundach sprzedawca otrzyma wpłatę.

2. Różnorodność produktów

Robiąc zakupy w e-sklepie mamy do wyboru o wiele więcej produktów niż przy metodzie tradycyjnej. Jeśli np. chcemy kupić bluzkę w czereśnie, mamy o wiele większe prawdopodobieństwo, że znajdziemy ją w sklepie internetowym niż w stacjonarnej odzieżówce.

3. Niższa cena

Bardzo często w sklepach internetowych znajdziemy ten sam produkt, który jest dostępny w sklepach stacjonarnych, ale w niższej cenie. Niektórzy, by mieć pewność, że produkt spełnia ich oczekiwania oglądają go najpierw na żywo, a następnie wyszukują i zamawiają przez internet.

4. Oglądanie produktów z różnych kategorii i marek w tym samym czasie

W internecie możemy oglądać w tym samym momencie produkty z tej samej kategorii, ale pochodzące od innych producentów lub artykuły z zupełnie innych działów. Nie męczymy się przy tym fizycznie, bo np. leżymy wygodnie na kanapie.

5. Możliwość robienia zakupów o każdej porze

W e-sklepach możemy obejrzeć i zamówić produkty o dowolnej porze dnia i nocy. Aby mieć pewność, że sprzedawca jest wiarygodny, wiele sklepów oferuje możliwość przejrzenia opinii innych użytkowników, a także zwrot produktu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Inne podobne: Bezpieczeństwo płatności elektronicznych

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (2 stycznia 2016 12:56:47) komentarz <b>komentarza</b> autor: alembik
    logo male