YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Zapraszają do Szlachetnej Paczki

18 listopada 2019 09:03:56 | autor: redakcja
16 listopada na stronie szlachetnapaczka.pl pojawiły się historie tysięcy rodzin z całej Polski, do których w tym roku dotarli wolontariusze Szlachetnej Paczki. Wśród nich jest około 30 rodzin i osób samotnych z Międzyrzeca Podlaskiego i okolic.

Darczyńcą przygotowującym paczkę może zostać każdy – wystarczy wybrać rodzinę z internetowej bazy i wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi odpowiedzieć na konkretne potrzeby. Szlachetnej Paczce przyświeca idea niesienia mądrej pomocy. Nie jest to wyłącznie świąteczny prezent, ale przede wszystkim próba nawiązania relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Ludzie dotknięci biedą odzyskują nadzieję na poprawę swojej sytuacji nie tylko dzięki pomocy materialnej, ale przede wszystkim dzięki temu, że ktoś ich dostrzegł i w nich uwierzył.

Pomoc materialna organizowana przez darczyńców trafi do potrzebujących w dniach 7- 8 grudnia 2019 roku. W Międzyrzecu Podlaskim drużyna wolontariuszy liczy 14 osób. Liderem tegorocznej edycji jest Patryk Kurowski - przedsiębiorca z Żabiec. Od października wolontariusze odwiedzali osoby potrzebujące wsparcia. Do projektu zostało włączonych około 30 potrzebujących rodzin lub osób samotnych. Tradycyjnie pomoc zostanie dostarczona do paczkowego magazynu w Zespole Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim. Zapraszamy ludzi dobrej woli do niesienia pomocy tym, którzy tego potrzebują.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male