YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Zapraszają do udziału w II etapie projektu aktywizacji społecznej

10 sierpnia 2019 22:12:19 | autor: Anna Ostapiuk
We wrześniu rozpocznie się rekrutacja do II etapu projektu "Aktywny obszar rewitalizacji w gminie Międzyrzec Podlaski". Uczestnicy wezmą udział w stażach i szkoleniach zawodowych, grupowych treningach kompetencji życiowych i umiejętności społecznych oraz grupowych warsztatach z zakresu aktywizacji zawodowej i gospodarowania budżetem domowym. Przewidziano również prace socjalne, indywidualne doradztwo, stypendia i świadczenia pieniężne. Sprawdź, czy możesz wziąć udział w projekcie.

Do udziału w projekcie zakładającym kompleksową aktywizację społeczno - zawodową mieszkańców gminy zaprasza Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskim. Projekt dofinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Uczestnikiem II etapu projektu może być osoba bezrobotna, pozostająca bez zatrudnienia, będąca w wieku aktywności zawodowej (w wieku 16-65 lat), korzystająca z pomocy społecznej, korzystająca z programu operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, chętna do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Rekrutacja rozpocznie się 1 września i zakończy 30 września 2019 r. Szczegóły na plakacie oraz w siedzibie GOPS w Międzyrzecu Podlaskim.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (11 sierpnia 2019 23:17:19) Ciekawa oferta tylko czy są u nas osoby bezrobotne? Czy tylko zarejestrowane jako bezrobotne autor: gosc
    logo male