YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Zaśpiewali i zatańczyli dla Pań

12 marca 2017 14:30:09 | autor: redakcja
Tradycyjnie z okazji Dnia Kobiet Miejski Ośrodek Kultury zorganizował uroczysty koncert. Zagrały, zaśpiewały i zatańczyły wszystkie zespoły i sekcje działające w MOK.

Koncert sekcji MOK z okazji Dnia Kobiet (fot. miedzyrzec.info)

Na scenie Kina Sława bogaty program zaprezentował Zespół Pieśni i Tańca Dzieci Podlasia, prowadzony przez instruktorkę Ewę Bernatowicz. Towarzyszyła mu kapela w składzie: Urszula Saczuk, Bronisław Augustyniak, Damian Mazurek, Jan Wasiluk i Andrzej Nawrot.

Na koncercie z takiej okazji nie mogło zabraknąć również roztańczonego zespołu Sezamki, który prowadzi Hanna Paluszkiewicz. Nieco inne rytmy i układy przedstawiła sekcja breakdance Tobiasza Toczyńskiego. Zaśpiewał zespół wokalny Iskierki, z którym pracuje Jekaterina Grysiewicz.

Specjalną niespodziankę przygotowała sekcja tańca towarzyskiego. Po występach młodych adeptów na scenie można było podziwiać umiejętności instruktorki Izy Zakrzewskiej - wielokrotnej mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Towarzyszył jej partner - Jozef Just, który jest wicemistrzem Czech w formacjach tanecznych. Licznie zgromadzona widownia w ich wykonaniu zobaczyła czaczę, rumbę i jive.

Koncert prowadził dyrektor MOK Andrzej Marciniuk.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (20 marca 2017 10:25:14) Pozdrowienia dla trenerów, nauczycieli tańca i panów z orkiestry... dzieki za wkład. wychowanek dzieci z podlasie autor: gość
    (15 marca 2017 08:43:14) Dzieci są cudowne, pełne werwy. Brawo dzieciaki, tak trzymać. autor: gość
    logo male