YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Zatrzymali złodziei sklepowych

8 marca 2018 17:08:17 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów z Międzyrzeca Podlaskiego udało się zatrzymać pięcioro mieszkańców powiatu siedleckiego, którzy okradli dwa międzyrzeckie supermarkety.

fot. KMP Biała Podlaska

 

W środę 7 marca przed 19 dyżurny Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim przyjął telefoniczne zgłoszenie o kradzieży artykułów spożywczych, chemicznych oraz alkoholu w jednym z międzyrzeckich supermarketów.

Na miejsce natychmiast dotarł policyjny patrol. Funkcjonariusze ustalili, że grupa pięciu osób ukradła ze sklepu drogie alkohole i wędliny, słodycze oraz artykuły chemiczne. Złodzieje wywieźli skradzione mienie w wózku sklepowym przez drzwi wejściowe. Swój łup załadowali do samochodu i odjechali w nieznanym kierunku.

Mundurowi ruszyli w miasto w poszukiwaniu złodziei. Patrolując rejon innego międzyrzeckiego supermarketu zauważyli podejrzany samochód wyjeżdżający ze sklepowego parkingu. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Podróżowało nim czterech mężczyzn z Siedlec w wieku od 24 do 50 lat oraz 26-latka z gminy Kotuń. Samochód wyładowany był artykułami spożywczymi i chemicznymi, alkoholem oraz drobną elektroniką.

Wszystkie podróżujące samochodem osoby zostały zatrzymane i trafiły do policyjnego aresztu. W trakcie dalszych czynności mundurowym udało się potwierdzić, że znajdujące się w samochodzie fanty pochodzą z dwóch międzyrzeckich sklepów, a ich wartość przekracza 2500 złotych. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli także niewielką ilość amfetaminy.

Niektórzy z zatrzymanych mają bogatą przeszłość kryminalną i wieloletnie pobyty w zakładach karnych. Za kradzież w międzyrzeckich marketach grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (8 marca 2018 20:10:42) He Jacy tam złodzieje,vroztargnieni zwyczajnie. autor: gość
    logo male