YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski Spotkanie wyborcze Prawa i Sprawiedliwości

Zbigniew Ziobro w Międzyrzecu

28 września 2011 19:37:03
Proszę was o to, żebyście poszli na wybory, bo to od was teraz zależy czy będzie się żyło łatwiej, lepiej – apelował Zbigniew Ziobro podczas środowej konwencji Prawa i Sprawiedliwości.

Tort dla obchodzącego urodziny Grzegorza Biereckiego

Obok niego w Międzyrzecu wystąpili kandydat na senatora Grzegorz Bierecki oraz posłowie i kandydaci do sejmu: Beata Mazurek, Adam Abramowicz, Jerzy Rębek, Jan Brodawka oraz Marcin Duszek.

Licznie przybyli mieszkańcy mieli okazję zapoznać się z programem wyborczym kandydatów oraz zadać im pytania. Zainteresowanie wywołało przemówienie Zbigniewa Ziobry, który mówił o panującym w kraju kryzysie, podkreślając w jak wielkim niebezpieczeństwie znalazła się Polska pod wpływem rządów Platformy Obywatelskiej. – Mądre wydawanie pieniędzy to wydawanie w sposób celowy. Tam, gdzie potrzebne są środki – zaznaczył europoseł. – Polska wschodnia jest niedoinwestowana, dlatego tu żyje się trudniej. Rząd Jarosława Kaczyńskiego zatwierdził plan wydania ogromnych środków na projekty w tej części kraju. Niestety, rząd Platformy w większości wycofał te pieniądze, przeznaczając je dla wielkich aglomeracji - mówił.

Mówiąc o zmarnowanych szansach obecnego Rządu i nieumiejętnym gospodarowaniu pieniędzmi, Ziobro przypomniał, że kandydujący do senatu Grzegorz Bierecki jest człowiekiem, który od podstaw zbudował wielką instytucję finansową. Polskie SKOK-i zdołały skutecznie oprzeć się kryzysowi dotykającemu coraz więcej krajów europejskich. Wspomniał także o wielkiej przyjaźni Biereckiego ze śp. Przemysławem Gosiewskim i ich wspólnej pracy na rzecz wprowadzenia ograniczenia maksymalnego pułapu odsetek od kredytów oferowanych Polakom oraz umożliwienia konsumentom wyjścia z pętli zadłużenia.

Z uwagą wysłuchano przemówienia kandydata do senatu – prezesa Krajowej SKOK. - Ja nie idę do polityki po to, żeby napełnić sobie portfel, bo mam pieniądze. Kandyduję, ponieważ chcę zrobić wszystko, żeby ludziom w naszym kraju żyło się lepiej. – mówił Grzegorz Bierecki.

Międzyrzecka konwencja miała wymiar szczególny dla członków PiS – 28 września to dzień urodzin Grzegorza Biereckiego. Z tej okazji chór Wiarus odśpiewał solenizantowi gromkie „Sto lat”, wręczono prezenty, a wszyscy zgromadzeni mogli skosztować urodzinowego tortu.


 
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (30 września 2011 17:47:15) odgórny przykaz?? Czyżby pracownicy Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski dostali zakaz wstępu na spotkanie ?? autor: mieszkaniec
    (30 września 2011 11:51:07) Platforma choćby się ze...ła to tyle ludzi na jej spotkanie nie przyjdzie :) autor: gość
    logo male