YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Żeglarze zapraszaja na festyn

2 sierpnia 2019 17:21:40 | autor: redakcja
Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa „Stanica” zaprasza na coroczny Festyn Żeglarski. Impreza odbędzie się w sobotę, 3 sierpnia.

Festyn Żeglarski i Akcja Zbiórki Krwi oraz rejestracja dawców szpiku kostnego (fot. miedzyrzec.info)

Podczas festynu tradycyjnie prowadzona będzie zbiórka krwi oraz rejestracja dawców szpiku kostnego. Każdy dawca otrzyma od organizatorów karnet na godzinę bezpłatnego pływania sprzętem wodnym, którym dysponuje stowarzyszenie. Krew będzie można oddawać w godz. 9-14.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników festynu gry, konkursy i zabawy o tematyce marynistycznej. Będzie można również obejrzeć pokazy ratownictwa wodnego z udziałem siedleckiego Centrum Nurkowego.

W ramach festynu odbędzie się Regionalny Przegląd Pieśni Żeglarskiej i Turystycznej, na którym mogą wystąpić wszyscy chętni soliści i zespoły. Imprezę zakończy wieczorny koncert szantowy Romana Roczenia oraz zespołów Luz Band i EKT Gdynia.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (2 sierpnia 2019 22:34:30) ?????? Szanowna redakcjo widząc ten plakat wnioskuje że festyn i koncert nie mają ram czasowych . o 19.00 kończy się przegląd , a rozpoczynają się koncerty wieczorne . Nie wprowadzajcie w błąd !!! autor: x
    logo male