YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Złodzieje na gościnnych występach

26 stycznia 2015 11:32:23 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Dwóch mieszkańców gminy Międzyrzec należało do złodziejskiej szajki, która dokonywała włamań na terenie gmin Wisznice i Rossosz.

Pięcioosobową przestępczą grupę rozpracowali policjanci z Komisariatu Policji w Wisznicach. Należeli do niej młodzi mężczyźni w wieku od 19 do 21 lat. W listopadzie ubiegłego roku w Lisznej włamali się do automatu do gier o niskich wygranych, z którego ukradli pieniądze w kwocie 5 tys. zł, następnie 13.stycznia ze sklepu spożywczego w Rossoszu ukradli artykuły o łącznej wartości 6 400 zł. Dziesięć dni później włamali się do sklepu spożywczego w Dubowie, kradnąc przedmioty o wartości 500 zł.

Zatrzymani to dwaj 20-letni mieszkańcy Białej Podlaskiej, 19-latek oraz 20 latek z gminy Miedzyrzec Podlaski oraz 21-letni mieszkaniec gminy Wisznice. Po przedstawieniu zarzutów dokonania kradzieży mężczyźni przyznali się do winy i zadeklarowali dobrowolnie poddanie się karze.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (27 stycznia 2015 11:56:02) winni Jak to jest ....dobrowolnie poddali się karze ....to oni łaskę robią.A może sami będą wybierać rodzaj kary.Najlepiej pogrozić im palcem. autor: edi
    logo male