Zrobił demolkę, bo pokłócił się z dziewczyną

Aktualności 1 zdjęcie

Policjanci zatrzymali 25-latka z gminy Kąkolewnica, który po kłótni z dziewczyną swoją złość odreagował na przypadkowym samochodzie.

Do zdarzenia doszło w sylwestrową noc na terenie stacji paliw w Kąkolewnicy. Oficer dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że agresywny, młody mężczyzna przy pomocy metalowej rurki niszczy samochód marki Audi A4. Uszkodzeniu uległa karoseria, powybijane zostały również szyby. Właściciel auta wycenił straty na kwotę 5 tysięcy złotych.

Policjanci zatrzymali wandala. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica.

„25-latek już usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i przyznał się do winy. Mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył tym, że pokłócił się z dziewczyną i musiał jakoś wyładować swoją złość. Twierdził również, że tej nocy wypił dużą ilość alkoholu i nic nie pamięta. Teraz za zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności” – poinformował podkomisarz Piotr Mucha.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

5 stycznia 2023 15:03
Eee tam wandale. Chłopakowi puściły nerwy i tyle...
autor: ....

5 stycznia 2023 14:03
Że w Kąkolewnicy nie brakuje filozofów to wiedziałem, ale że są tam wandale, to już nie wiedziałem.
autor: gość

Podobne artykuły: