Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
29 października 2014 10:53:26
Pożar w Witorożu: duże straty
We wtorek, 28 października, w Witorożu (gmina Drelów) strażacy gasili pożar budynku gospodarczego. Mogło tam dojść do podpalenia.
Pożar wybuchł w godzinach wieczornych. Częściowemu nadpaleniu uległ dach budynku. Spłonęła znajdująca się w środku przyczepa z belami słomy oraz siewnik zbożowy i składowane ziarno kukurydzy. Właściciel straty oszacował wstępnie ... czytaj więcej
Arcyciekawie zapowiada się rywalizacja w wyborach do Rady Powiatu na terenie Międzyrzeca oraz gmin Drelów i Międzyrzec. Na listach wyborczych bardzo dużo znanych nazwisk. Wystarczy wspomnieć, że wśród kandydatów znajdujemy burmistrza i... (czytaj więcej)
2014-10-28 05:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
Zamykają przejazd na Partyzantów
Nie w środę (29 października), a w poniedziałek (3 listopada) wykonawca prac modernizacyjnych na linii kolejowej zamknie przejazd na ulicy Partyzantów.

To co wyprawia firma odpowiedzialna za modernizację... (czytaj więcej)

2014-10-28 04:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
Będzie debata kandydatów na burmistrza?
Czy dojdzie do konfrontacji Artura Grzyba, Zbigniewa Kota i Cezarego Jurkowskiego w wyborczej debacie? Jest na to szansa.

Z propozycją zorganizowania wyborczej debaty wystąpił w miniony piątek Cezary Jurkowski. Na ulicy Pocztowej... (czytaj więcej)

2014-10-27 08:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
Legła Warszawa w hali Trójki
W piątej kolejce siatkarskiej II ligi Huragan Międzyrzec pokonał MKS MDK Legię Warszawa 3:0.

Podopieczni Marcina Śliwy bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. Popisywali się świetnymi zagrywkami i byli... (czytaj więcej)

2014-10-27 02:10 | gmina Drelów
Alarm bombowy w Drelowie
Urzędy w całym kraju otrzymały dziś mailowe informacje o podłożeniu ładunków wybuchowych. Taka wiadomość dotarła również do Urzędu Gminy w Drelowie. Na polecenie wójta przeprowadzono ewakuację... (czytaj więcej)
2014-10-27 12:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
Policja zaprasza na debatę
Szef policji w powiecie bialskim insp. Dariusz Dudzik zaprasza mieszkańców miasta i gminy Międzyrzec do udziału w debacie społecznej na temat bezpieczeństwa.

W debacie wezmą udział przedstawiciele władz samorządowych oraz służb i... (czytaj więcej)

2014-10-27 11:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
Lider nie zwalnia tempa
Po w miarę wyrównanym spotkaniu piłkarze Huraganu pokonali Niwę Łomazy 2:0.

Ku zaskoczeniu kibiców w pierwszej połowie spotkania więcej z gry na stadionie Huraganu mieli goście. Nie potrafili jednak udokumentować tego bramką.... (czytaj więcej)

2014-10-24 08:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
Spotkanie z egzorcystą
W niedzielę (26 października) w parafii Chrystusa Króla odbędzie się spotkanie z księdzem Edmundem Szaniawskim, marianinem z Góry Kalwarii, który od czternastu lat pełni posługę egzorcysty.

Ksiądz Szaniawski... (czytaj więcej)

2014-10-24 07:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
PiS zaprezentuje kandydatów
Senatorowie Bogdan Pęk i Grzegorz Bierecki oraz ekonomista Janusz Szewczak będą gośćmi spotkania, które 26 października w Międzyrzecu organizuje Prawo i Sprawiedliwość. W sali byłego kina Sława PiS przedstawi swoich kandydatów w wyborach... (czytaj więcej)
2014-10-23 09:10 | gmina Drelów
Rowerzysta zginął na torach
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek (23 października) w Sokulu (gmina Drelów). Starszy mężczyzna przewrócił się przechodząc przez tory. Maszynista nadjeżdżającego pociągu relacji Łuków-Biała Podlaska nie zdążył... (czytaj więcej)


logo male