Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
11 lipca 2014 15:20:05
Policja szuka pokrzywdzonych
Właściciel serwisu telefonów komórkowych nie zwracał klientom zaliczek i przyjętego do naprawy sprzętu. Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej prowadzi postępowanie przygotowawcze w tej sprawie.
- Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie szeregu oszustw dokonanych przez właściciela serwisu telefonów komórkowych, mieszczącego się na deptaku przy ulicy Brzeskiej w ... czytaj więcej
2014-07-11 01:07 | miasto Międzyrzec Podlaski
Zakneblowany Złoty Karaś
Trwa konflikt międzyrzeckich wędkarzy z zarządem okręgowym Polskiego Związku Wędkarskiego. Ten ostatni nie przebiera w środkach. W czwartek zablokował stronę internetową koła „Złoty Karaś”.

Na oficjalnej stronie internetowej okręgu... (czytaj więcej)

2014-07-10 09:07 | miasto Międzyrzec Podlaski
Smartfon nie dotarł
Mieszkaniec ulicy Łukowskiej stracił na Allegro 236 zł.

Do międzyrzeckiego komisariatu zgłosił się mężczyzna z zawiadomieniem o oszustwie na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Międzyrzeczanin kupił od osoby podającej się za mieszkankę... (czytaj więcej)

2014-07-10 08:07 | miasto Międzyrzec Podlaski
Motorowodniacy ponownie na żwirowni
W najbliższy weekend na żwirowni przy ulicy Zahajkowskiej odbędą się Motorowodne Mistrzostwa Świata w klasie GT 30 oraz Międzynarodowe Motorowodne Mistrzostwa Polski w klasach JT-250, OSY-400, S-550. Będzie także festyn i... (czytaj więcej)
2014-07-09 09:07 | miasto Międzyrzec Podlaski
Piłkarze Huraganu z nowym trenerem
Z międzyrzeckim klubem żegna się Jacek Syryjczyk. Zastąpi go Jarosław Pieńkus.

Jacek Syryjczyk pracę w MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski rozpoczął trzy lata temu. Był trenerem zespołu seniorów i juniorów starszych. Z tym... (czytaj więcej)

W Hrudzie (gmina Biała Podlaska) złodziej zabił i ukradł pięć owiec.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek (8 lipca). Nieznany sprawca przeciął skobel z kłódką i dostał się do obory na pastwisku. Włamywacz wyprowadził na zewnątrz... (czytaj więcej)

2014-07-09 09:07 | gmina Drelów
Unici drelowscy dawniej i dziś
Drelów znany jest ze swojego patriotycznego podejścia, tak jak nie od dziś znana jest historia Unitów Drelowskich. To ich upamiętnieniu miała służyć sesja naukowa „Unici dawniej i dziś”.

Na sesji licznie... (czytaj więcej)

Mieszkaniec gminy Międzyrzec zostawił uchyloną szybę w samochodzie. Złodziej ukradł mu saszetkę, w której było prawie 9 tys. zł.

Do kradzieży doszło we wtorek (8 lipca) w Białej Podlaskiej, na ulicy Witoroskiej. Mieszkaniec gminy... (czytaj więcej)

2014-07-08 11:07 | miasto Międzyrzec Podlaski
Co na Skwerze Armii Krajowej?
Będą w końcu porządne alejki na Skwerze Armii Krajowej. I skończy się tam parkowanie gminnych samochodów. Boimy się jednak niespodzianki, którą władze miasta chcą w centralnym punkcie skweru nam... (czytaj więcej)
Bialska policja poszukuje sprawcy kradzieży pięciu ciast ze sklepowej lady.

W nocy z 6 na 7 lipca na Placu Wojska Polskiego w Białej Podlaskiej nieznany sprawca włamał się do punktu piekarniczo-cukierniczego. Wybił szybę i ukradł z... (czytaj więcej)

2014-07-07 04:07 | miasto Międzyrzec Podlaski
PZW stracił żwirownię
Polski Związek Wędkarski nie będzie dłużej dzierżawił 45-hektarowego zbiornika na międzyrzeckiej żwirowni. Po tym jak wędkarze z Międzyrzeca zarzucili zarządowi okręgowemu PZW nieprawidłowości w gospodarce finansami i złą politykę... (czytaj więcej)


logo male