Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
2 września 2014 09:37:23
Zwycięstwa Huraganu i Rogoźnicy
Huragan Międzyrzec w trzeciej kolejce klasy okręgowej pokonał Dwernickiego Stoczek Łukowski 3:1, a Rogoźnica debiutująca w klasie B rozgromiła Lutnię II Piszczac 9:1.
Michał Tusz, który od niedawna razem z Danielem Rostkiem prowadzi Huragan, cieszy się z końca wakacji. - Wcześniej było średnio z frekwencją na treningach. Wiadomo, że są wyjazdy do pracy ... czytaj więcej
2014-09-01 10:09 | gmina Drelów
Złodziej w Seacie
W Żerocinie nieznany sprawca z Seata Toledo ukradł radio, dwie kurtki i kołpaki samochodowe.

Do kradzieży doszło w piątek, 29 sierpnia, w Żerocinie. Złodziej wykorzystał fakt, że samochód nie był... (czytaj więcej)

W niedzielę (31 sierpnia) ligowe spotkania na swoim stadionie rozegrają juniorzy i seniorzy Huraganu Międzyrzec. W rozgrywkach klasy B zadebiutuje zespół Rogoźnicy.

31 sierpnia rozegrana zostanie trzecia... (czytaj więcej)

2014-08-30 08:08 | miasto Międzyrzec Podlaski
Popisowa kompromitacja Straży Miejskiej
Seat Ibiza Straży Miejskiej z Międzyrzeca został sfilmowany na drodze krajowej nr 2. Autor filmu pokazuje na nim jedno z przewinień kierowcy, a było ich sporo.

Nagranie pokazujące jak pojazd Straży Miejskiej... (czytaj więcej)

2014-08-30 08:08 | gmina Drelów
Kolorowo choć deszczowo
Całą masę atrakcji przygotowali organizatorzy tegorocznych Gminnych Dożynek w Drelowie.

Starostami dożynek byli Emilia Kościuczyk z Łózek oraz Krzysztof Semeniuk z Drelowa. Z ich rąk wójt Piotr... (czytaj więcej)

2014-08-28 12:08 | miasto Międzyrzec Podlaski
Bez prawka, za to z promilem
Dwóch nieletnich kierujących pod wpływem alkoholu zatrzymali policjanci w nocy z wtorku na środę.

W Międzyrzecu na ulicy Partyzantów patrol prewencji kilka minut po północy zatrzymał do kontroli drogowej samochód... (czytaj więcej)

2014-08-28 09:08
Mandat za brak odblasku
Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie poruszał się po zmierzchu drogą poza obszarem zabudowanym, musi mieć element odblaskowy widoczny dla kierujących. Za brak odblasku będzie groził mandat – od 20 do 500... (czytaj więcej)
2014-08-27 09:08 | miasto Międzyrzec Podlaski
Szukają chętnych do klipu
Władze miasta chcą nakręcić kolejny klip promocyjny. Szukają do niego osoby, która potrafi dobrze jeździć na deskorolce.

To ma być już drugi klip promujący Międzyrzec. Pomysłodawcy chcą, aby zagrał w nim... (czytaj więcej)

2014-08-26 11:08 | gmina Międzyrzec Podlaski
Deszczowe dożynki
Pogoda dała się we znaki organizatorom tegorocznych dożynek w gminie Międzyrzec. W konkursie na najpiękniejsze dożynkowe wieńce zwyciężyły Bereza i Tłuściec. Najładniejsze stoisko promujące wieś przygotowali mieszańcy... (czytaj więcej)
2014-08-25 09:08 | miasto Międzyrzec Podlaski
Rabiosa czy Pędzące Kombinerki?
Zbliża się finał czwartego sezonu piłkarskiej Orlik Ligi. Szansę na mistrzowski tytuł mają dwa zespoły.

Ligę zorganizowali animatorzy Orlika przy ZPO nr3 - Emil Nasiłowski i Konrad Karwowski. Ostatnia ligowa kolejka odbędzie się w... (czytaj więcej)

Bialska policja wsparta posiłkami z Łukowa i Lublina przeprowadziła w sobotni wieczór dużą akcję „Stop agresji na drodze”. W trakcie kontroli „wpadła” 21-letnia międzyrzeczanka.

- Działania miały na celu... (czytaj więcej)logo male