Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
24 października 2014 20:12:22
Spotkanie z egzorcystą
W niedzielę (26 października) w parafii Chrystusa Króla odbędzie się spotkanie z księdzem Edmundem Szaniawskim, marianinem z Góry Kalwarii, który od czternastu lat pełni posługę egzorcysty.
Ksiądz Szaniawski o godz. 17 odprawi mszę świętą i wygłosi Słowo Boże. Później opowie o zagrożeniach jakie czyhają na współczesną młodzież i dzieci. Na zakończenie odprawione zostanie nabożeństwo ... czytaj więcej
2014-10-24 07:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
PiS zaprezentuje kandydatów
Senatorowie Bogdan Pęk i Grzegorz Bierecki oraz ekonomista Janusz Szewczak będą gośćmi spotkania, które 26 października w Międzyrzecu organizuje Prawo i Sprawiedliwość. W sali byłego kina Sława PiS przedstawi swoich kandydatów w wyborach... (czytaj więcej)
2014-10-23 09:10 | gmina Drelów
Rowerzysta zginął na torach
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek (23 października) w Sokulu (gmina Drelów). Starszy mężczyzna przewrócił się przechodząc przez tory. Maszynista nadjeżdżającego pociągu relacji Łuków-Biała Podlaska nie zdążył... (czytaj więcej)
2014-10-23 04:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
Na szlaku Żołnierzy Wyklętych
Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza na II spotkanie z serii: "Żołnierze Wyklęci na Podlasiu". Gościem będzie dr Mariusz Bechta, który wygłosi wykład na temat stosunków polsko-żydowskich po II wojnie... (czytaj więcej)
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 12.30 pierwszoligowa Pogoń Siedlce podejmie na stadionie przy ulicy Jana Pawła II 6 byłą drużynę Ekstraklasy – Widzew Łódź. Wśród kibiców, którzy przyjdą na mecz zostaną rozlosowane 2 podwójne bilety... (czytaj więcej)
2014-10-22 10:10
Zagrożone dotacje
Polscy rolnicy stracili 400 milionów złotych unijnych dotacji, wskutek błędów we wdrożonym przez Polskę skomputeryzowanym systemie informacji geograficznych. – Błędne pomiary prowadzone są nadal. Zagrożone są kolejne dotacje dla polskich... (czytaj więcej)
We wtorek po godz. 8 doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 2. Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Zginęła 89-letnia pasażerka.
Samochód marki Renault Clio, którym kierował 61-letni mieszkaniec... (czytaj więcej)
2014-10-20 07:10 | gmina Drelów
Mniejsza konkurencja w Drelowie
Cztery lata temu o fotel wójta gminy Drelów ubiegało się trzech kandydatów, a do rady gminy kandydowało 51 osób. W tym roku wybór będzie znacznie mniejszy.

O fotel wójta powalczy obecnie sprawujący tę funkcję Piotr Kazimierski... (czytaj więcej)

2014-10-20 06:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
Zrozumieć świat niepełnosprawnych
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz działające przy nim Stowarzyszenie "Zrozumieć ich świat" zapraszają na konferencję "Dzień osoby (nie)pełnosprawnej".

Konferencja odbędzie się 7 listopada w... (czytaj więcej)

2014-10-20 01:10 | gmina Międzyrzec Podlaski
Trzech powalczy o stołek wójta
W gminie Międzyrzec Podlaski o stanowisko wójta ubiegają się Krzysztof Adamowicz, Mirosław Kapłan oraz Roman Michaluk. O piętnaście miejsc w radzie gminy rywalizować będzie 46 kandydatów.

Lista kandydatów na radnych w... (czytaj więcej)

2014-10-20 12:10 | miasto Międzyrzec Podlaski
Zginęło piwo
Nieznany sprawca ukradł sto puszek piwa z pomieszczenia gospodarczego na ulicy Zahajkowskiej.

Złodziej dostał się do pomieszczenia po zerwaniu kłódki w drzwiach. Ukradł piwo w puszkach różnych marek. Poszkodowany... (czytaj więcej)