Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
14 grudnia 2017 22:11:38
Mikołajkowy koncert
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do kina Sława na świąteczny koncert. W sobotę 16 grudnia o godz. 15 na scenie zaprezentują się sekcje artystyczne działające przy MOK. Będzie dużo popisów tanecznych, baletowych i wokalnych. Wstęp wolny.
Gminne Centrum Kultury w Drelowie zrealizowało projekt „Fundacja PZU – Potańcz z Ubezpieczycielem”, współfinansowany ze środków Fundacji PZU.

 

Projekt realizowano od 20 lipca do 15 grudnia. Dzieki pozyskanemu...

Temat tegorocznej edycji konkursu – SKRZYDŁA MI ROSNĄ U RAMION – pochodził z  fragmentu wiersza Wandy Chotomskiej, zmarłej w sierpniu wybitnej autorki setek wierszy, opowiadań, piosenek, obdarzonej wielką mądrością,...

W Galerii ES prezentowana jest wystawa prac, które powstały podczas VII Środowiskowego Pleneru Malarskiego, który odbył się w dniach 14-25 lipca w "Tęczowym Folwarku" w Krzymoszycach.

W plenerze uczestniczyli członkowie...

Już po raz dwunasty Miejski Ośrodek Kultury zorganizował Wojewódzki Festiwal Piosenki „Prezentacje”. 23 listopada na scenie Kina Sława wystąpiło blisko 40 wokalistów zakwalifikowanych do udziału w...
Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim może kolejny raz pochwalić się sukcesami swoich uczniów, którzy z powodzeniem rywalizują na polu twórczości literackiej.

Uczennica klasy 7p Weronika Łopacka została laureatką...

W niedzielę 29 października w Świetlicy Wiejskiej w Berezie odbył się „XII Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych”.

Głównym celem przeglądu jest zachowanie w pamięci przyśpiewek, pieśni i muzyki ludowej. Tegoroczne spotkanie...

2017-10-30 08:10
Kortez w trzech aktach
Pierwszą płytę Korteza "Bumerang", która pokryła się platyną, promowały teledyski live nagrane w Kinie Sława. Piosenka "Dla mamy" ma na serwisie You Tube już ponad 3,5 miliona wyświetleń. 26 października 2017 Kortez ponownie nagrywał w...
Masz 5 minut? - to ofiaruj je dzieciom z biblioteki w Drelowie. Dostaną super książki, które zakręcą ich wyobraźnią.

Poświeć chwilę i zarejestruj się na stronie programu ...

Do 21 listopada w Galerii ES można oglądać wystawę podsumowującą XVII Ogólnopolski Plener Malarski, który odbył się w sierpniu w „Tęczowym Folwarku” w Krzymoszycach.

W zasobach Galerii ES jest...

15 października w świetlicy wiejskiej w Wólce Krzymowskiej odbyła się Wieczornica poświęcona pamięci Świętego Jana Pawła II.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim, a...logo male