Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Czarna Róża dla młodych aktorów

15 czerwca 2017 15:49:29 | autor: redakcja
Przedszkolaków z "dwójki" oraz trzecioklasistów z "trójki" nagrodzono w Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych o Laur Czarnej Róży, który zorganizowano 6 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury.

Przegląd Teatrzyków Dziecięcych o laur Czarnej Róży (fot. MOK / ZPO nr 2)

Do udziału w Przeglądzie zgłosiły się 4 grupy teatralne: Grupa Teatralna kl. III d z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, Kraina Kota Atlasa (grupa V) z Samorządowego Przedszkola nr 2, Grupa Tygryski z Przedszkola nr 4 oraz Jeżyki (grupa IV) z Samorządowego Przedszkola nr 2.

Wystepy młodych aktorów oceniali Krystyna i Ryszard Kornaccy, których „Czarna róża. Zbiór baśni i opowieści z Podlasia” stał się przyczynkiem do zainicjowania Przeglądu. W jury zasiadał również wiceprezes Międzyrzeckiego Stowarzyszenia Teatralnego Leszek Sokołowski.

Nagrodzono przedszkolaków z dwójki za spektakl „Kopciuszek” oraz trzecioklasistów z SP nr 3 (opiekun Agata Marciniak) za przedstawienie ”Oto jest Kasia”. Zwycięzcy otrzymali piekne statuetki Czarnej Róży wykonane i ufundowane przez Ewę Stępień z Pracowni Ceramiki Artystycznej „Szamotnia”. W konkursie wyłoniono także najlepszą aktorkę. Indywidualną nagrodę odebrała Daria Koleśnicka z "trójki".


Przegląd Teatrzyków Dziecięcych o laur Czarnej Róży


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male