YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Gminna Gala Mistrzów

27 czerwca 2016 22:07:01 | autor: redakcja
Już po raz trzeci na zakończenie roku szkolnego w gminie Międzyrzec Podlaski zorganizowano Galę Mistrzów, podczas której nagrodzono najlepszych uczniów.

III Gala Mistrzów w Jelnicy (fot. UG Międzyrzec Podlaski)

W tym roku gospodarzem uroczystości było Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Jelnicy. Imprezę poprowadzili uczniowie tej szkoły – Iga Korzeniewska i Kacper Kieruczenko, a scenariusz przygotowały nauczycielki - Katarzynę Małek oraz Agnieszka Jabłońska.

Najważniejsze były wyróżnienia dla uczniów z najwyższą średnią ocen. W roku szkolnym 2015/2016 zasłużyli na nie: Joanna Domańska - SP Halasy (średnia 5,45), Karolina Grzeszyk – SP Rzeczyca (średnia 5,42), Wiktoria Adamowicz – SP Misie (średnia 5,6), Radosław Semeniuk - ZSP Rogoźnica (średnia 5,09), Natalia Matejek - ZSP Rogoźnica (średnia 5,6), Natalia Iwaniuk - ZSP Rogoźnica (średnia 5,09), Aleksandra Prokopiak - SP Kożuszki (średnia 5,36), Szymon Saczuk - SP Rudniki (średnia 5,36), Karolina Karwowska – SP Tłuściec (średnia 5,2), Wiktoria Kopron - PG Jelnica (średnia 5,47), Paulina Łosicka – PG Krzewica (średnia 5,22), Wanda Cygan – SP Tuliłów (średnia 5,18).

Nagrodzono również laureatów konkursów artystycznych, przedmiotowych i olimpiad. Wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Nikiciuk (SP Rzeczyca) - laureatka konkursu ortograficznego Lubelskiego Kuratora Oświaty, Julia Chołodzińska (SP Rzeczyca) - II miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Flora i fauna lubelszczyzny”, Natalia Chwedoruk (SP Rzeczyca) - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym, Marta Głuchowska (SP Misie) - laureat konkursu ortograficznego Lubelskiego Kuratora Oświaty, Jolanta Jaroszuk (ZSP Rogoźnica) - I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Franciszkańskiej „Święty Maksymilian wstępuje do zakonu”, Katarzyna Demczuk (ZSP Rogoźnica) - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Świat przyrody”.

W kategorii szczególnych osiągnięć sportowych wyróżnienia otrzymali:

- Joanna Domańska, Emilia Byczyk, Julia Norwa, Mateusz Nestorowicz, Karolina Kasianiuk, Ewa Karwowska, Aleksandra Jawiczuk, Martyna Flis z SP Halasy – III miejsce w powiecie bialskim w XVI Turnieju piłki nożnej

- Julia Kalinka z SP Misie - III miejsce w Indywidualnym i III miejsce w Drużynowym Tenisie stołowym dziewcząt klas IV i młodsze Powiatu Bialskiego

- Aleksandra Kurowska z SP Misie - III miejsce w Drużynowym Tenisie stołowym dziewcząt Powiatu Bialskiego

- Nina Matejko, Dominik Muszyński, Sebastian Muszyński, Adam Rypiński z SP Misie - III miejsce w Szachach Drużynowych Powiatu Bialskiego

- Cezary Kokoszkiewicz z SP Tłuściec - III miejsce w Indywidualnym i Drużynowym tenisie stołowym chłopców kl. V-VI Powiatu Bialskiego

- Łukasz Wajszczuk z SP Tłuściec - III miejsce w Drużynowym tenisie stołowym chłopców kl. V-VI Powiatu Bialskiego

- Klaudia Trochimiak z SP Tuliłów - I, II i III miejsce w ogólnopolskim turnieju karate w Zamościu, Gminie Łabunie i Mieście Chełm

- Agata Wasiluk z ZSP Rogoźnica - I miejsce w III Powiatowych Biegach Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, I miejsce w Powiatowym Mityngu Lekkoatletycznym na 300 m w Białej Podl., II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na 600 m w Białymstoku, I miejsce w lidze lekkoatletycznej powiatu bialskiego, III miejsce w lidze lekkoatletycznej województwa lubelskiego

- Adrian Kusznieruk z ZSP Rogoźnica - III miejsce w XXV Powiatowych Biegach Ulicznych w Terespolu

- Jakub Lesiuk z ZSP Rogoźnica - I miejsce w Powiatowych Kościuszkowskich Biegach Ulicznych w Leśnej Podlaskiej, II miejsce w XXV Powiatowych Biegach Ulicznych w Terespolu, II miejsce w lidze lekkoatletycznej powiatu bialskiego

- Paweł Pietruk, Tomasz Kusznieruk i Mateusz Kusznieruk z ZSP Rogoźnica - III miejsce w Drużynowym Powiatowym tenisie stołowym chłopców

- Giulia Frąckiewicz, Wiktor Tymoszuk, Cezary Szczepanik, Daniel Ostrowski z PG Jelnica - II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w szachach drużynowych

- Zuzanna Wsół z PG Krzewica - I miejsce indywidualnie i drużynowo w kategorii dziewcząt gimnazjum w Powiatowym Turnieju Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Piszczacu

- Patrycja Walczak, Paulina Łosicka, Angelika Tarasiuk, Kinga Zaniewicz z PG Krzewica - I miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt gimnazjum w Powiatowym Turnieju Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Piszczacu


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male