Historius YouTube Facebook fotogalerie

Huragan ograł Energę

13 listopada 2017 13:44:11 | autor: Redakcja
Świetne wieści dla kibiców siatkówki. Huragan Międzyrzec w wyjazdowym meczu pokonał faworyzowaną Energę Net Ostrołęka 3:1.

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - UKMS MOS Wola Warszawa 3:2 (22:25, 23:25, 25:23, 25:22, 15:5) fot. Karolina Chodźko

Jeszcze tydzień temu zespół Łukasza Wasąga męczył się niemiłosiernie z MOS Wola Warszawa, okupującym dolne rejony tabeli. Nasi siatkarze we własnej hali przegrywali już 0:2 w setach, zdołali jednak podnieść się i doprowadzić do wyrównania, a w tie-breaku nie dali rywalom żadnych szans.

W Ostrołęce międzyrzeczanie w pierwszym i drugim secie popisali się przede wszystkim świetną grą w obronie, skutecznie utrudniając przeciwnikom ataki. W trzecim secie siatkarze z Ostrołęki bardzo dobrze zagrali blokiem, którego nie mogli sforsować międzyrzeczanie. Dramatyczny przebieg miała ostatnia odsłona tego spotkania. Huragan wypracował sobie znaczną przewagę, jednak gospodarze od stanu 14:21 zaczęli odrabiać straty i doprowadzili do 22:23. Na szczęście w końcówce więcej zimnej krwi zachowali gracze Łukasza Wasąga i to oni mogli cieszyć się po końcowym gwizdku ze zdobycia trzech punktów.

W sobotę 18 listopada do Międzyrzeca przyjeżdża lider BAS Białystok.

Huragan Międzyrzec – MOS Wola Warszawa 3:2 (22:25, 23:25, 25:23, 25:22, 15:5)
Huragan: Piotr Milewski, Patryk Sobieszczak, Sylwester Kasjaniuk, Rafał Ostapowicz, Bartosz Matraszek, Michał Jankowski, Grzegorz Kołodziej (libero) oraz Michał Bielecki (libero), Bartosz Robert, Paweł Łęgowski, Patryk Brzostek, Tomasz Nowacki. MVP – Paweł Łęgowski

Energa Net Ostrołęka – Huragan Międzyrzec 1:3 (20:25, 23:25, 25:13, 23:25)
Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Brzostek, Rafał Ostapowicz, Paweł Łęgowski, Bartosz Robert, Michał Jankowski, Grzegorz Kołodziej (libero), Sylwester Kasjaniuk, Patryk Sobieszczak, Jacek Malczewski, Michał Bielecki (libero), Bartosz Matraszek.

Tabela: II Liga, grupa 2