Historius YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Kraksa na skrzyżowaniu

16 listopada 2017 15:33:34 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Mieszkanka gminy Międzyrzec nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, tłumacząc, że nie widziała nadjeżdżającego auta. Policjanci zabrali jej prawo jazdy.

Fot. KMP Biała Podlaska

Do zderzenia dwóch osobowych aut do szło w środę 15 listopada przed godz. 8 na skrzyżowaniu ul. Prostej i Polnej w Rzeczycy. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW 63-letnia mieszkanka gm. Międzyrzec Podlaski doprowadziła do zderzenia z osobowym oplem. Kobieta wjechała na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa przejazdu dla jadącego prawidłowo auta. Funkcjonariuszom oświadczyła, że nie widziała go.

Drugim samochodem kierowała 41-letnia mieszkanka gm. Międzyrzec Podlaski. Obie panie były trzeźwe. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka opla. Na szczęście okazały się one niegroźne, a całe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze fakultatywnie zatrzymali 63-latce uprawnienia do kierowania.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (17 listopada 2017 16:49:38) Uwaga, uwaga. Międzyrzeckie kulsony mogą zabrać prawo jazdy. autor: gość
    (17 listopada 2017 13:04:15) czy ty ciekawy jesteś normalny? jeżeli ktoś wymusza pierwszeństwo to chyba wyraźny znak, że w samochodzie powinien siedzieć na miejscu pasażera i bardzo dobrze, że zabrali prawo jazdy teraz bronisz, naskakujesz na policję, a gdyby taki weekendowy kierowca potrącił/zabił kogoś z twoich bliskich żadałbyś dla niego kary śmierci autor: ktoś
    (17 listopada 2017 08:51:24) Zabrano prawojazdy za co? Co za sadyści policjanci? Za kolizję zabrać prawo jazdy? Chyba ta kierująca podpadła wcześnie tym policjantom a może policjantkom? autor: Ciekawy
    logo male