3.1°C
Cztery punkty juniorów

Zespół Wasąga liderem

24 października 2011 14:18

Juniorzy młodsi Huraganu wygrali 6:1 ze Stalą Kraśnik, natomiast juniorzy starsi zremisowali 2:2 z Mazowszem Stężyca.

Juniorzy starsi z przygodami toczą boje w swojej lidze. Tydzień temu niemieli nawet okazji, aby wyjść na boisko, bo rywal nie dojechał. W ostatni weekend mecz przyszło im natomiast rozgrywać w niecodziennych warunkach. Wszystko przez czasowy poślizg i późniejsze niż planowano rozpoczęcie meczu w klasie A. W rezultacie sędzia musiał skrócić zarówno obie połowy, jak i przerwę w spotkaniu juniorów, ponieważ były obawy, że w końcówce na boisku nie będzie widać piłki. Gracze Jacka Syryjczyka wyraźnie w tym spotkaniu przeważali nie potrafili tego jednak udowodnić strzeleniem zwycięskiej bramki. W ośmiu rozegranych dotychczas spotkaniach drużyna zdobyła 13 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli, ze stratą 9 punktów do lidera – Dwernickiego Stoczek Łukowski

Mazowsze Stężyca - Huragan Międzyrzec 2:2 (2:2)

Bramki: 10, 35 - Adamczyk 19, Jankiewicz 29.

Huragan: Artemuk - Siergiej, Kawęcki, Sobczak (65 Jung), Puścian, Adamczyk, Zaniewicz, Siuciak, Syryjczyk, Jankiewicz, Siłka.

Powody do zadowolenia mają juniorzy młodsi. Zespół prowadzony przez Zbigniewa Wasąga pokonał Stal Kraśnik i objął prowadzenie w tabeli. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, którą nasi piłkarze wygrali 4:1. Cztery bramki strzelił w tym spotkaniu Krystian Kociszewski. W dziesięciu dotychczas rozegranych spotkaniach piłkarze Wasąga zdobyli 24 punkty. Unia Hrubieszów i Janowianka Janów Lubelski tracą do lidera z Międzyrzeca po 2 punkty. W następnej kolejce Huragan zmierzy się na wyjeździe z nienajlepiej spisującą się do tej pory drużyną Granitu Bychawa, jest więc duża szansa na utrzymanie fotela lidera.

Huragan Międzyrzec - Stal Kraśnik 6:1 (4:1)

Bramki: Kociszewski 9, 19, 44, 59, Wojtczuk 22, 35 - 36.

Huragan: Jóźwik - Kwaśniewski, Skrodziuk, Marczuk, Sierpień, Grabowski, Obroślak, Korgol (55 Trochymiuk, 72 Czubaszek), Wójcik, Wojtczuk, Kociszewski (63 Filipek).

(6 listopada 2011 10:22)
    Czy to ktoś czyta? Prosimy o odpowiedź działaczy MOSIR HURAGAN.

(3 listopada 2011 16:02)
    ...i drogą byłego już prezesa???

(3 listopada 2011 15:08)
    haniebny proceder
    najwyższy czas by ktoś zajał się notorycznym oszustwem jakiego dopuszcza się pan syryjczyk i jego drużyna.od poczatku rundy w zespole gra i strzela gole zawodnik nieuprawniony a do tego jescze starszy od pozostałych.wymieniany z nazwiska w lokalnych mediach siuciak nie wystąpił w zadnym spotkaniu,a na jego karcie nielegalnie gra inny starszy zawodnik.WSTYD DZIAŁACZE I ZAWODNICY. sport ma uczyć walki i uczciwości ,a nie kombinatorstwa.doszło do wielokrotnego fałszowania dokumentów może ktoś się tym wkoncu zajmie.gdzie jest ZARZĄD KLUBU i czego uczy młodzież.czyż byście chcieli aby kroczyli drogą waszego przewodniczącego komisji rewizyjnej?WSTYD I HAŃBA