23.5°C

Grom rozbity

30 sierpnia 2023 22:13 | autor: redakcja

W spotkaniu piątej kolejki lubelskiej IV ligi piłkarze Huraganu pokonali Grom Kąkolewnica 5:1.

Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando międzyrzeczan i bramkarz zespołu z Kąkolewnicy może się cieszyć, że tylko pięć razy wyciągał piłkę z siatki. Strzelanie rozpoczął Aleksander Sychev, który w 5 minucie wykorzystał podanie Mateusza Konaszewskiego i z bliska wpakował piłkę do bramki. 10 minut później na 2:0 podwyższył Mateusz Panasiuk. W 19 minucie spotkania było już 3:0, po tym jak dośrodkowanie Sycheva wykorzystał Paweł Radziszewski.

Jeszcze przed przerwą goście zdobyli honorowego gola. Bramkarz Huraganu Wiktor Krasowski sfaulował rywala w polu karnym i w efekcie został pokonany z jedenastu metrów przez Marcela Obroślaka. W przebiegu spotkania niewiele to zmieniło, bo w 67 minucie i 74 minucie kolene gole dla gospodarzy zdobyli Milan Storto i Jakub Łęcki.

Kolejne spotkanie Huragan zagra w najbliższą niedzielę, 3 września, na wyjeździe z Ładą Biłgoraj. (foto: Huragan Międzyrzec Podlaski)

Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica 5:1 (3:1)
Bramki: Sychev 5, Panasiuk 15, Radziszewski 19, Storto 67, Łęcki 74 - Obroślak 41
Huragan: Krasowski – Warda (82' Koryciński), Konaszewski, Ochnik, Bujalski (55' Storto), Łęcki, Łukanowski (70' Felczak), Panasiuk (82' M. Tkaczuk), Sychev (77' Śledź), Radziszewski (72' Czumer), Krzewski (82' B. Tkaczuk)