10.0°C

Odprawili Powiślaka

18 października 2021 21:56 | autor: redakcja
MOSiR Huragan vs Lewart Lubartów 1:0 (fot. miedzyrzec.info)

W 12 kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec pokonał Powiślaka Końskowola 2:1. To czwarta z kolei ligowa wygrana zespołu Damiana Panka. Teraz jednak przed nim nie lada wyzwanie, wyjazdowy mecz z liderem.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się jedno-bramkowym prowadzeniem Huraganu. Do siatki trafił Bartłomiej Goździołko, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i uderzył z woleja.

Goście zdołali wyrównać w 67 minucie. Naszego bramkarza pokonał Jakub Pryliński. Powiślak długo się jednak z tego nie cieszył, bo 10 minut później wynik ustalił najlepszy snajper Huraganu Mariusz Chmielewski.

Warto odnotować powrót na murawę Pawła Radziszewskiego, który ma już za sobą problemy zdrowotne. Jego obecność i doświadczenie z pewnością się przyda, bo w najbliższą sobotę zespół Damiana Panka czeka ciężkie wyjazdowe spotkanie z Lublinianką, która jest liderem I grupy IV ligi lubelskiej. Huragan zajmuje trzecie miejsce i jest gorszy tylko o trzy punkty.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Powiślak Końskowola 2:1 (1:0)
Bramki: Goździołko 27, Chmielewski 78 – Pryliński 67
Huragan: Czarnecki – Łukanowski, Komar, Goździołko (89’ Całka), Magier (67’ Czumer), Konaszewski (90+3 Mirończuk), Grochowski (69’ Panasiuk), Radziszewski, Olszewski, Mikołajewski (91’ Sobolewski), Chmielewski

12 kolejka (16-17 października 2021)
Sparta Rejowiec Fabryczny - Włodawianka Włodawa 1:3
Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków 2:1
Motor II Lublin - POM Iskra Piotrowice 3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Powiślak Końskowola 2:1