YouTube Facebook fotogalerie
reklama
14 listopada 2015 20:46:20
Podziękowania od senatora
Działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z Podlasia przejechali do Międzyrzeca Podlaskiego na zaproszenie senatora Grzegorza Biereckiego. Parlamentarzysta podziękował im za zaangażowanie w wyborach parlamentarnych.
- Dziękuję państwu za pracę w kampani wyborczej i podczas wyborów – mówił senator w szczelnie wypełnionej sali bankietowej Hotelu Hesperus. - Wynik uzyskany przeze mnie 25 października świadczy, że nie ...
Marcin Duszek (PiS) i Stanisław Żmijan (PO) nadal będą zasiadać w sejmie. Z poselska ławą po 26 latach pożegna się Franciszek Jerzy Stefaniuk (PSL). Senatorem w naszym okręgu wyborczym nadal będzie Grzegorz...
2015-10-26 02:10
PiS z ogromna przewagą
Na partię Jarosława Kaczyńskiego w Międzyrzecu Podlaskim zagłosowało 3623 wyborców. Platforma Obywatelska otrzymała 948 głosów.

Głosy oddane na komitety wyborcze – Międzyrzec...

W niedzielę w lokalu wyborczym otrzymamy dwie karty do głosowania. Do Sejmu w formie książeczki oraz pojedynczą żółtą kartkę z kandydatami do Senatu. Aby głos był ważny, stawiamy znak X tylko przy jednym nazwisku kandydata do sejmu i...
2015-10-22 05:10
Kampania na finiszu
Premier Kopacz bredzi o państwie wyznaniowym, które rzekomo chcemy zrobić a sama chce nam tu urządzić republiką islamską – mówiła prof. Krystyna Pawłowicz na spotkaniu z mieszkańcami Międzyrzeca...
Rozmowa z Agatą Borowiec, kandydatką Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu

Kim jest Agata Borowiec?

Mam 28 lat. Urodziłam się w rodzinie wielodzietnej. Mam...

Rozmowa z posłem Adamem Abramowiczem, kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu

- Po raz trzeci ubiega się pan o mandat poselski i po raz drugi pod hasłem „Sprawdzony...

rozmowa z posłem Marcinem Duszkiem

Blisko rok temu przesiadł się pan z fotela radnego powiatowego do fotela sejmowego. To byl najważniejszy rok w pańskim życiu?

Z pewnością przełomowy. Po kilunastu latach...

Poseł Stanisław Żmijan zainaugurował w Białej Podlaskiej swoją kampanię wyborczą. A wspierali go burmistrz Międzyrzeca oraz wójtowie gmin Drelów i Międzyrzec.

Platforma Obywatelska ma swój pomysł na...

Znana jest już lista kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na posłów w naszym okręgu wyborczym. Poseł Marcin Duszek jest na czwartym miejscu.

Listę PiS otwiera posłanka Beata Mazurek, tuż za nią jest szef partyjnych struktur w...

Na liście kandydatów Platformy Obywatelskiej do sejmu w okręgu wyborczym nr 7 jest poseł Stanisław Żmijan oraz rektor bialskiej PSW i były senator Józef Bergier.

Tak jak informowaliśmy wcześniej, poseł...