YouTube Facebook fotogalerie
reklama
10 sierpnia 2020 22:51:26
Huragan II i Rogo grają dalej w Pucharze
W niedzielę (9 sierpnia) rozegrano drugą rundę rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu bialskopodlaskim. Awans do trzeciej rundy wywalczyły rezerwy Huraganu Międzyrzec i Rogo Rogoźnica. Niestety, z rywalizacji odpadła Krzna Rzeczyca.
Wszystkie nasze zespoły zmierzyły się z wyżej notowanymi rywalami. Huragan II (klasa B) pokonał Młodzieżówkę Radzyń Podlaski (klasa A), natomiast Rogo Rogoźnica (klasa A) wyeliminowała Unię Żabików (klasa ...
2020-08-10 08:08 | gmina Międzyrzec Podlaski
Kościelne uroczystości dożynkowe
Gmina Międzyrzec zaprasza na uroczystości dożynkowe, które obejmą mszę świętą oraz prezentację wieńców. Tradycyjnie, jak każdego roku, najpiękniejsze sploty zostaną uhonorowane gminnymi nagrodami.

Wójt Krzysztof Adamowicz,...

2020-08-10 06:08 | miasto Międzyrzec Podlaski
W Międzyrzecu coraz więcej zakażonych
W poniedziałek (10 sierpnia) służby sanitarne poinformowały, że liczba potwierdzonych zakażeń na terenie Międzyrzeca Podlaskiego oraz gmin Międzyrzec i Drelów wzrosła do 25.

Sanepid podał, że nowe zakażenia ujawniono m.in. podczas...

2020-08-10 06:08 | gmina Międzyrzec Podlaski
Gmina przywraca bezpośrednią obsługę interesantów
Z dniem 11 sierpnia urząd gminy Międzyrzec Podlaski przywraca standardową obsługę interesantów dostosowaną do aktualnych ograniczeń związanych z epidemią.

Interesanci są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji rąk przy...

2020-08-09 12:08 | miasto Międzyrzec Podlaski
Energetycy na jeziorkach
W dniach 11-12 sierpnia nieczynny będzie kompleks rekreacyjny na żwirowni, a na kilku ulicach mieszkańców czekają przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Niedawno oddany do użytku kompleks rekreacyjno-sportowy przy ulicy...

Siedemnaście nowych przypadków zakażenia koronawirusem ujawniono ostatniej doby na terenie woj. lubelskiego. Osiem przypadków pochodzi z powiatu bialskiego, a jeden z Białej Podlaskiej.

Potwierdzone laboratoryjnie nowe przypadki...

2020-08-08 01:08 | miasto Międzyrzec Podlaski
Policjanci wracają do pracy
W sobotę 8 sierpnia pracę wznowił Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim. Nie wszyscy jednak wrócili do pracy. W izolacji pozostaje sześciu funkcjonariuszy i jeden pracownik cywilny, u których wykryto zakażenie...
W sobotę (8 sierpnia) służby sanitarne poinformowały o 22 nowych zakażeniach koronawirusem na terenie woj. lubelskiego. 6 przypadków ujawniono w powiecie bialskim, a 4 w Białej Podlaskiej.

Potwierdzone laboratoryjnie nowe przypadki...

Minionej doby na terenie woj. lubelskiego wykryto czternaście nowych przypadków zakażenia koronawirusem, w tym cztery w powiecie bialskim i jeden w Białej Podlaskiej.

Nowe przypadki zakażeń z regionu, potwierdzone laboratoryjnie,...

2020-08-06 04:08 | miasto Międzyrzec Podlaski
Moll Ass Band zagrają online
Arto OVO Centrum Praktyk Artystycznych nie rezygnuje z kreatywnych działań i stara się cały czas dostarczyć mieszkańcom rozrywkę. Poza różnymi warsztatami dla dzieciaków, tym razem Art OVO, w ramach akcji kultura w sieci, postanowiło...
2020-08-06 02:08 | Region
Oryginalny prezent na każdą okazję
Zaproszenie na uroczystość oznacza nie tylko miły wieczór, ale także długi wybór prezentu dla bohatera okazji.

Trudności czekają zarówno z mało znajomymi ludźmi, jak i z krewnymi. W każdym razie na pomoc przychodzą...logo male