YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Hulanki Międzyrzeckie, to sentymentalna muzyczna podróż po polskich parkietach, dechach i klepiskach. Polki, mazurki, oberki, walczyki i tanga. Muzyka, przy której bawiono się w karczmach, na weselach, zabawach podmiejskich i wiejskich. Przed wojną, po wojnie, w latach 60-tych i nawet jeszcze w 70-tych.
14 września na Placu Jana Pawła II wystąpią kapele i zespoły śpiewacze z południowego Podlasia oraz zaproszeni wykonawcy z innych regionów Polski. Projekt jest realizowany ze środków Narodowego ...
Na podwójne świętowanie jubileuszu 10-lecia zespołu "Sami Swoi" i Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Tłuściec już w sobotę zapraszają Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski, przedstawiciele Gminnego...
Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim informuje o nowych godzinach otwarcia świetlic gminnych.

Godziny otwarcia świetlic w poszczególnych miejscowościach gminy Międzyrzec...

Osiem nowel należących do klasyki literatury polskiej przypomnimy sobie podczas tegorocznej akcji Narodowe Czytanie. W Międzyrzecu spotkanie z tej okazji zaplanowano w poniedziałek, 9 września, o godz. 11 w Parku...
Smakiem i zapachem tradycyjnych potraw regionalnych wabił na dożynkach powiatowych laureat II miejsca - stoisko promocyjne gminy Międzyrzec Podlaski.

Stoisko przygotowane przez mieszkańców gminy Międzyrzec Podlaski zachwyciło...

Wieniec dożynkowy uwity przez KGW z Żerocina, reprezentujący w Wilczynie Gminę Drelów, uhonorowany pierwszym miejscem na dożynkach powiatowych.

Święto plonów powiatu bialskiego, które odbyło się w minioną niedzielę, 1...

Gmina Międzyrzec Podlaski zaprasza na Narodowe Czytanie w Halasach, podczas którego zostanie rozstrzygnięty konkurs "Duch książki na fotografii".

W trakcie spotkania, które odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej im....

2019-08-21 10:08
Koncert dla Oli
W sobotę 31 sierpnia 2019 roku o godzinie 17 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny “Gramy dla Oli”.

W czasie imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy pod patronatem Caritas Diecezji Siedleckiej....

W Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych trwa "ART LATO". W ramach Wakacyjnych Warsztatów Artystycznych w dniach 27 i 29 sierpnia zaplanowano spotkania z muzyką.

A jako że są wakacje, a w wakacje jeździ się nad morze, to...

Znasz osobę, która szczególnie zasłużyła się dla gminy Międzyrzec Podlaski? A może to Ty od lat działasz na rzecz społeczeństwa i wspólnego dobra? Zgłoś swoje kandydatury do gminnych odznaczeń.

Zasłużony dla Gminy Międzyrzec...

Podczas Jarmarku Rękodzielniczego w Terespolu wyłoniono laureatów Przeglądu Kapel i Zespołów Śpiewaczych. Spośród dziewięciu wykonawców to właśnie Zespół Śpiewaczy "Ale Baby" z Kapelą z Berezy wzbudził emocje, które zaowocowały przyznaniem...


logo male