YouTube Facebook fotogalerie
reklama
19 lipca 2018 14:56:33
Debiutancki teledysk Eryka
W sobotę 23 czerwca w Międzyrzecu Podlaskim realizowane były zdjęcia do debiutanckiego teledysku Eryka Waszczuka. Klip powstał do utworu „One”, coveru wielkiego przeboju grupy U2 nagranego wspólnie z Mary J. Blidge. Jego tematem przewodnim jest miłość i jej różne aspekty.
W nagraniu wystąpili mieszkańcy miasta. Prapremiera teledysku miała miejsce 7 lipca w TVP3 Katowice, w programie Studio 3 Na Lato, którego Eryk był gościem. Premiera została zaplanowana na 17 ...
Goście: Jiyao z Chin, Lintang z Malezji, Roxana z Włoch, Pedro z Portugalii i Deepak z Indii, a także Anil z Turcji prowadzą interaktywne zajęcia w języku angielskim dla dzieci z gminy Międzyrzec.

Te ciekawe spotkania odbywają się w...

- Mamy się kim pochwalić – mówi z dumą Justyna Świerczewska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury podsumowując „Niedzielę z Folklorem” –imprezę, która odbyła się 8 lipca w Rogoźnicy.

 „Niedziela z Folklorem” była okazją...

W Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych, 28 czerwca, odbyła się uroczysta prezentacja umiejętności słuchaczy placówki w obecności opiekunów i trenerów.

Na zakończenie roku w Art Ovo podobnie, jak w innych placówkach...

Gmina Międzyrzec zaprasza na spędzenie wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Zajęcia odbędą się w Halasach, Pościszach, Przychodach i Żabcach w dniach od 9 do 20 lipca 2018 r.

Gminne Ośrodki Kultury w Gminie Międzyrzec Podlaski...

W dniu 24.06.2018 r. na placu przy OSP w Rzeczycy odbyła impreza promującą kulturę i tradycję regionu pod nazwą „Czym Chata Bogata Tym Rada”.

Otwarcia uroczystości dokonała Justyna Świerczewska – Dyrektor Gminnego Ośrodka...

"Płomień niepodległości" to gminie hasło, które przyświecało działaniom w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek - "RzeczpospoCzyta".

Gminna Biblioteka Publiczna przygotowała uczestnikom Nocy Bibliotek szereg atrakcji, które...

Aż czworo młodych twórców z Międzyrzeca może pochwalić się sukcesami na X Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Przecież każdy pisze wiersze" organizowanym przez Ośrodek Kultury "Arsus" w Warszawie.

7-letnia Amelka Wojrach z Grupy...

2018-06-18 08:06
Tańczyli i malowali
W Gminnym Centrum Kultury w Drelowie po raz pierwszy zorganizowano Turniej Tańca o Puchar Wójta Gminy Drelów. Na scenie rywalizowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Drelowie, Szkoły Podstawowej w Szóstce oraz Zespołu Szkół w...
2018-06-15 09:06
Zjednoczeni w Duchu
Już po raz czwarty w uroczystość Bożego Ciała zorganizowano Koncert Uwielbienia. Specyfiką tego wyjątkowego wydarzenia jest połączenie dynamicznej i energetycznej muzyki z chrześcijańskim przesłaniem oraz elementami baletu i...
Gminny Dzień Dziecka „Radosna Nieodległa”, który odbył się 10 czerwca 2018 r. w Misiach wpisywał się w cykl obchodów związanych ze 100-leciem odzyskania przez Polskę nieodległości.

Celem wydarzenia było włączenie w obchody...logo male