YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Reklama


Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie możliwościami, jakie oferuje portal informacyjny www.miedzyrzec.info, w zakresie prezentacji Państwa firmy użytkownikom naszego serwisu.

Proponujemy Państwu inwestycję w przejrzystą (monitorowaną) i sprawdzoną formę reklamy, dedykowaną do konkretnej grupy odbiorców. Naszymi czytelnikami są głównie mieszkańców miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz gminy Drelów, czyli w sumie ok. 33 tys. osób. Biorąc jednak pod uwagę lokalizację wchodzących użytkowników zakres oddziaływania portalu jest zdecydowanie większy.

Dbamy o częstą aktualizację i atrakcyjność nośnika reklamy – stron portalu. Stale rozwijamy jego możliwości i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania.

Naszą pozycję lidera na lokalnym rynku mediów elektronicznych budujmy już od ponad 7 lat, czego owocem jest wzrastająca liczba wejść na portal, a w szczególności wejść unikalnych użytkowników:
- ponad 20 tys./m-c unikalnych użytkowników
- 72 tys./m-c odwiedzin
- ponad 200 tys./m-c odsłon

Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie naszych zasobów medialnych, jako nośnika reklamy i ogłoszeń (np. przetargów, konkursów, itp.), artykułów reklamowych okaże się dla Państwa właściwym i skutecznym kanałem informacyjnym.

Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości oraz przejrzystości świadczonych usług czego wyrazem jest wpisanie naszego serwisu do rejestru dzienników i czasopism, pod poz. Rejestru Prasy 1251, prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Lublinie.

Wyrażamy nadzieję, że zakres zaprezentowanych usług spełni Państwa oczekiwania, a załączona oferta promocyjna będzie atrakcyjna. Oferta ważna od 1 sierpnia 2018 r.

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z zaprezentowaną szczególową ofertą naszych usług reklamowych (pobierz).

Wszelkie dodatkowe pytania i uwagi w sprawie zamówienia reklamy prosimy kierować na adres reklama@miedzyrzec.info lub telefonicznie pod numerem 600 854 515.

z poważaniem

Waldemar Pepa
VRC Promotion

logo male