5.7°C

Huragan zatrzymał lidera

13 września 2021 08:59 | autor: redakcja

Międzyrzeczanie przerwali zwycięska passę rezerw Motoru Lublin, remisując z rywalami na własnym stadionie 2:2.

Nasi piłkarze znakomicie rozpoczęli to spotkanie. Już w 1 minucie po stałym fragmencie i centrze Pawła Radziszewskiego, do siatki trafił Alan Olszewski. Później było kilka okazji do podwyższenia wyniku. Paweł Radziszewski trafił w słupek, swoje szanse miał też Mariusz Chmielewski. Udało się jednak zdobyć drugą bramkę w 43 minucie, gdy po akcji Bartłomieja Goździołki celnie na bramkę przeciwnika uderzył Radziszewski.

W drugiej połowie piłkarze z Lublina udowodnili, że seria ich zwycięstw (w jedenastu meczach, licząc poprzedni sezon) jest nieprzypadkowa. W 67 i 77 minucie Sebastiana Czarneckiego pokonali kolejno Mikołaj Kosior i Jakub Sobstyl. W ostatnich minutach spotkania trzy punkty mógł międzyrzeczanom zapewnić Kacper Weręgowski, jednak bramkarz gości zdołał odbić piłkę po jego strzale.

W najbliższą sobotę zespół Damiana Panka zagra na wyjeździe z rezerwami Górnika Łęczna. Początek spotkania o godz. 11.

Huragan Międzyrzec – Motor II Lublin 2:2 (2:0)
Bramki: A. Olszewski 1, Radziszewski 43 – Kosior 67, Sobstyl 77
Huragan: Czarnecki – Grochowski, Olszewski (72’ Panasiuk), Konaszewski, Komar, Całka (60’ Weręgowski), Goździołko (76’ Czumer), Łukanowski, Mikołajewski (60’ Sobolewski), Radziszewski (85’ Magier), Chmielewski

7 kolejka (11-12 września)
Powiślak Końskowola - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:1
Lublinianka Lublin - POM Iskra Piotrowice 4:1
Opolanin Opole Lubelskie - Orlęta Łuków 4:0
Lewart Lubartów - Włodawianka Włodawa 1:0