Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Szpital w Huraganie

16 maja 2021 19:09 | autor: redakcja

W 6. kolejce rozgrywek grupy mistrzowskiej IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec pokonał Granit Bychawa 2:1.

Międzyrzeczanie objęli prowadzenie już w 6 minucie po celnym uderzeniu Karola Grochowskiego. Wynik podwyższył w 61 minucie Kacper Weręgowski. Goście zdobyli kontaktowego gola w 77 minucie i próbowali wyrównać, jednak ostatecznie ta sztuka im się nie udała.

Pomimo zdobycia trzech punktów w ekipie gospodarzy nastroje były minorowe, ponieważ jeszcze pod koniec pierwszej połowy boisko z powodu kontuzji musiał opuścić kapitan Huraganu Rafał Korgol. To kolejny podstawowy zawodnik z ekipy trenera Damiana Panka, którego czeka przerwa w grze. Wcześniej informowaliśmy o poważnych kontuzjach jakich nabawili się Artur Renkowski, Patryk Pakuła i Paweł Komar. Przed tygodniem w spotkaniu ze Świdniczanką to samo spotkało Kacpra Waniowskiego, a w ostatnią sobotę do tej listy z powodu urazu kolana dołączył Korgol.

Za tydzień Huragan zagra na wyjeździe z Kryształem Werbkowice.

Huragan Międzyrzec – Granit Bychawa 2:1 (1:0)
Bramki: Grochowski 6, Weręgowski 61 – Morenkov 77
Huragan: Kozaczyński – Panasiuk, A. Olszewski, H. Łukanowski, Kania (89’ Góralski), Grochowski, Korgol (40’ Weręgowski), Sz. Łukanowski (80’ Korolczuk), Czumer, Radziszewski, Siwek

6 kolejka (15-16 maja)
Huragan Międzyrzec Podlaski - Granit Bychawa 2:1
Lutnia Piszczac - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2
Powiślak Końskowola - Victoria Żmudź 2:0
Włodawianka Włodawa - Kryształ Werbkowice 1:1