8.7°C

Huragan wygrywa w Łęcznej

16 sierpnia 2023 10:13 | autor: redakcja

Podopieczni Przemysława Sałańskiego pokonali w wyjazdowym spotkaniu rezerwy Górnika Łęczna 2:1.

Wynik spotkania w Łęcznej rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. W 10 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Kacper Żabiński. 8 minut później po podaniu Milana Storto w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Paweł Radziszewski i doprowadził do wyrównania. Ten sam zawodnik tuż przed gwizdkiem na przerwę ponownie pokonał bramkarza łęcznian. W drugiej połowie oba zespoły miały swoje okazje, ale brakowało im skuteczności.

W sobotę, 19 sierpnia, piłkarze Huraganu zagrają w końcu u siebie. Podejmować będą Opolanina Opole Lubelskie. Spotkanie zaplanowano na godz. 15. (foto: Huragan Międzyrzec Podlaski)

Górnik II Łęczna – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:2 (1:2)
Bramki: Żabiński 10 - Radziszewski 18 i 44
Huragan: Krasowski – Warda (72' Koryciński), Konaszewski, Krzewski (62' Śledź), Łęcki (84' M. Tkaczuk), Bujalski (67' Czumer), Storto, Panasiuk (72' Felczak), Łukanowski, Ochnik, Radziszewski (72' B. Tkaczuk)