13.8°C

Nie dali rady Tomasovii

12 czerwca 2023 13:35 | autor: redakcja

Huragan Międzyrzec przegrał na własnym stadionie z faworyzowaną Tomasovią Tomaszów Lubelski 0:2. Był to ostatni „domowy” mecz Huraganu w tym sezonie, okazję wykorzystano więc do uroczystego pożegnania trenera Damiana Panka, który kończy pracę w Międzyrzecu.

Goście objęli prowadzenie w 27 minucie po trafieniu Oskara Białka. Nasi piłkarze próbowali doprowadzić do wyrównania, jednak bezskutecznie. W 76 minucie wynik spotkania ustalił Maciej Żerucha.

Przed rozpoczęciem spotkania działacze, trenerzy i kibice podziękowali trenerowi Pankowi za cztery lata pracy na stanowisku trenera Huraganu. Pożegnanie odbywało się w strugach przelotnego deszczu, co skomentował prezes Huraganu Jerzy Kwaśniewski: „Mieliśmy dużo satysfakcji z twojej pracy. Ten deszcz to jest oznaka, że Miasto płacze, bo odchodzisz”.

Huragan Międzyrzec Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2 (0:1)
Bramki: Białek 27, Żerucha 76
Huragan: Krasowski - Warda, Panasiuk, Czumer (46' Kuć), Mierzwiński, Lisniak (76' M. Tkaczuk), Storto (76' Urbański), Opolski, Radziszewski, Chmielewski, Śledź (46' Pakuła)

9. kolejka (10-11 czerwca)
Motor II Lublin - Granit Bychawa 2:1
Świdniczanka Świdnik - Gryf Gmina Zamość 7:1
Stal Poniatowa - Stal Kraśnik 4:2
Lewart Lubartów - Start Krasnystaw 2:2