12.3°C

Koniec sezonu

19 czerwca 2022 18:59 | autor: redakcja

W ostatniej kolejce sezonu 2021/2022 piłkarze Huraganu Międzyrzec zremisowali na wyjeździe z Kryształem Werbkowice 1:1.

Gospodarze objęli prowadzenie w 36 minucie pod trafieniu Stanisława Rybki. Huragan wyrównał jeszcze przed przerwą. Bramkarza rywali pokonał Bartłomiej Goździołko, a płkę dogrywał mu Patryk Pakuła.

W zakończonym sezonie nasi piłkarze zdobyli 64 punkty, co dało im szóste miejsce w końcowej tabeli (dwa oczka niżej niż rok temu). Zanotowali 18 zwycięstw, 10 remisów i 6 porażek. Strzelili 65 bramek, a 44 stracili.

Do III ligi awansowała Lublinianka Lublin, a przed spadkiem nie zdołali uchronić się m.in. piłkarze Lutni Piszczac. W przyszłym sezonie w IV lidze zastąpi ich Grom Kąkolewnica, który wygrał rozgrywki w bialskopodlaskiej klasie okręgowej.

Piłkarze Huraganu mają już wolne, a okres odpoczynku wcale nie będzie długi. Ponownie na treningu spotkają się już 12 lipca. Okres przygotowawczy potrwa miesiąc. Start sezonu 2022/2023 zaplanowano na 13-14 sierpnia.

Kryształ Werbkowice - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:1 (1:1)
Bramki: Rybka 36 - Goździołko 45
Huragan: Alfimov - Olszewski, Konaszewski, Panasiuk, Komar, Felczak (89' Warda), Czumer, Grochowski, Goździołko, Łęcki (81' Siudaj), Pakuła

12. kolejka (18-19 czerwca)
Motor II Lublin - Świdniczanka Świdnik 0:2
Kryształ Werbkowice - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:1
Stal Kraśnik - Lublinianka Lublin 1:0
Granit Bychawa - Górnik II Łęczna 1:3