14.3°C

Przypomnieli, że potrafią wygrywać

19 maja 2022 09:38 | autor: redakcja

W szóstej serii gier grupy mistrzowskiej IV ligi Huragan Międzyrzec pokonał Kryształ Werbkowice 2:0.

W grupie mistrzowskiej Huragan zanotował dotychczas cztery remisy, a ostatnio także porażkę. Dopiero 18 maja zespół Damiana Panka przypomniał, że potrafi także wygrywać, pokonując Kryształ Werbkowice.

Trzeba przyznać, że rywale ułatwili zadanie naszym piłkarzom, bo już od 27 minuty grali w osłabieniu po dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonej kartce, którą otrzymał Mikołaj Grzęda. W pierwszej połowie bramkarza rywali pokonał strzałem głową Bartłomiej Goździołko, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Radziszewskiego. Po przerwie wyniki ustalił Paweł Komar, a asystę na swoje konto zapisał Hubert Łukanowski.

W siódmej kolejce Huragan zagra na wyjeździe z Granitem Bychawa. Początek spotkania o godz. 18.

Huragan Międzyrzec – Kryształ Werbkowice 2:0 (1:0)
bramki: Goździołko 42, Komar 61
Huragan: Alfimov - Lukhanin (87' Siudaj), Goździołko (66' Panasiuk), Pakuła (68' Zogkos), Olszewski, Łukanowski, Komar, Łęcki (82' Felczak), Warda, Radziszewski (85' Weręgowski), Grochowski