7.4°C

Huragan lepszy od Stali

25 września 2022 16:55 | autor: redakcja

Kolejne trzy punkty zapisali na swoim koncie piłkarze Huraganu Międzyrzec. Zespół Damiana Panka pokonał Stal Poniatowa 2:1.

A zaczęło się niedobrze, bo już w 8 minucie naszego bramkarza pokonał Sylwester Parada. Na wyrównanie kibice musieli czekać aż do 53 minuty, kiedy to podyktowany przez sędziego rzut karny na bramkę zamienił niezawodny Mariusz Chmielewski. Ten sam zawodnik ustalił także wynik spotkania, po raz drugi pokonując bramkarza rywali w 75 minucie.

Napastnik Huraganu po powrocie z wypożyczenia do Podlasia Biała Podlaska dwa pierwsze mecze kończył bez bramek, ale gdy już zaczął strzelać to robi to regularnie od pięciu spotkań. W tym sezonie uzbierał już na swoim koncie dziewięć trafień.

W najbliższą sobotę Huragan gra na wyjeździe z Orlętami Łuków. Początek spotkania o godz 15.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Stal Poniatowa 2:1 (0:1)
Bramki: Mariusz Chmielewski 53 (karny) i 75 - Sylwester Parada 8
Huragan: Krasowski – Panasiuk, Konaszewski, Komar, Grochowski, Storto (46 Opolski), Gawriłow (46 Radziszewski), Goździołko (82 Czumer), Łukanowski, Pakuła (71 Śledź), Chmielewski

Kolejka 7 (24-25 września)
Orlęta Łuków - Świdniczanka Świdnik 0:7
Huragan Międzyrzec Podlaski - Stal Poniatowa 2:1
Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola 0:0
Górnik II Łęczna - Motor II Lublin 1:2