17.3°C

Sezon zakończony zwycięstwem

19 czerwca 2023 09:48 | autor: redakcja

W ostatnim meczu sezony 2022/2023 piłkarze Huraganu pokonali na wyjeździe Granit Bychawa 2:0. Był to ostatni mecz Damiana Panka w roli trenera naszego zespołu.

Bohaterem spotkania został kapitan Huraganu Paweł Radziszewski. To właśnie on otworzył wynik spotkania w 34 minucie zdobywając bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego, w drugiej połowie podwyższył wynik na 2:0.

Piłkarze Huraganu mają teraz miesiąc odpoczynku od piłki. Do zajęć powrócą w drugiej połowie lipca, już pod okiem nowego trenera Przemysława Sałańskiego.

Granit Bychawa - Huragan Międzyrzec Podlaski 0:2 (0:1)
Bramki: Radziszewski 34, 57
Huragan: Krasowski - Warda, Panasiuk, Komar, Storto (78` Moczulski), Mierzwiński (84` Lisniak), Łukanowski (89` M. Tkaczuk), Opolski (80` Sauchyk), Radziszewski (90' Urbański), Pakuła (46` Czumer), Chmielewski

10 kolejka (17-18 czerwca)
Stal Kraśnik - Świdniczanka Świdnik 3:2
Start Krasnystaw - Stal Poniatowa 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów 0:0
Granit Bychawa - Huragan Międzyrzec Podlaski 0:2