17.3°C

Tylko remis z Opolaninem

21 sierpnia 2023 10:21 | autor: redakcja

Piłkarze Huraganu zremisowali z Opolaninem Opole Lubelskie 2:2. Goście wyrównującą bramkę zdobyli w 98 minucie z rzutu karnego.

W meczu nie brakowało emocji, szkoda jedynie, że przyczynili się do tego zarówno piłkarze, jak i sędziowie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Huraganu, a strzelcem bramki był Piotr Krzewski, który w 10 minucie wykorzystał podanie Pawła Radziszewskiego.

W 56 minucie nerwy poniosły trenera Huraganu Przemysława Sałańskiego, który otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić ławkę rezerwowych. W 65 minucie stan meczu wyrównał Michał Wszołek, który strzałem głową pokonał naszego bramkarza. W 87 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Mateusza Konaszewskiego piłka trafiła do Bartłomieja Tkaczuka, który wpakował ją do siatki. W ósmej minucie doliczonego czasu gry błąd popełnił Karol Ochnik, faulując rywala we własnym polu karnym sfaulował w polu karnym. „Jedenastkę” wykorzystał Grzegorz Pałka.

Kolejne spotkanie Huragan zagra w niedzielę, 27 sierpnia. Naszych piłkarzy czeka wyjazd do Bychawy.