9.7°C

Zaczęli od porażki

14 sierpnia 2023 14:00 | autor: redakcja

Piłkarze Huraganu pechowo rozpoczęli nowy sezon. W wyjazdowym spotkaniu przegrali z Gryfem Gmina Zamość 2:0.

W pierwszej połowie nic nie wskazywało, że podopieczni Przemysława Sałańskiego mogą wrócić do domu bez punktów. Jednak tuż przed przerwą, już w doliczonym czasie gry do siatki trafił Mikołaj Grzęda. Ten sam zawodnik na początku drugiej odsłony zdecydował się na strzał z około 20 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników i wpadła do bramki. Huragan próbował odrobić straty, jednak tego dnia międzyrzeczanom brakowało skuteczności.

W drugiej kolejce spotkań, 15 sierpnia, naszych piłkarzy czeka wyjazd do Łęcznej.

Gryf Gmina Zamość – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:0 (1:0)
Bramki: Grzęda 45, 46
Huragan: Krasowski – Warda (70' Koryciński), Konaszewski, Łęcki, Ramotowski (66' Czumer), Storto (90' Moczulski), Panasiuk (85' M. Tkaczuk), Łukanowski (78' Felczak), Ochnik, Śledź (62' Bujalski), Radziszewski

1. kolejka (12-13 sierpnia)
Stal Poniatowa - Górnik II Łęczna 0:4
Kryształ Werbkowice Start Krasnystaw 0:2
KS Drzewce - Lublinianka Lublin 4:3
Ogniwo Wierzbica - Janowianka Janów Lubelski 0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada 1945 Biłgoraj 2:5
Stal Kraśnik - Grom Kąkolewnica 4:0 (mecz przerwany w 44. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości)
Lewart Lubartów - Granit Bychawa 1:0
Motor II Lublin - Opolanin Opole Lubelskie 1:2
Gryf Gmina Zamość - Huragan Międzyrzec Podlaski 2:0