Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-0.3°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

99 lat niepodległości

10 listopada 2017 20:27 | autor: redakcja

Burmistrz oraz proboszczowie międzyrzeckich parafii zapraszają do udziału w obchodach 99. rocznicy odzyskania niepodległości.

11 listopada o godz. 11.30 w kościele pw. św. Józefa odprawiona zostanie uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny. Po nabożeństwie zebrani przejdą na plac Jana Pawła II przed pomnik Bohaterów Miasta. O godz. 13.15 nastąpi wymarsz na cmentarz parafialny przy ul. Brzeskiej, gdzie odbędzie się Apel Poległych przy zbiorowej mogile obrońców miasta z 1918 r.

O godz. 17 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej rozpocznie się wieczór pieśni patriotycznej w wykonaniu Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji. Organizatorami imprezy są: Nadleśnictwo Międzyrzec, Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski, KSOPiT, Szkoła Muzyczna I St. w Międzyrzecu Podlaskim.

Na Koncert Pieśni Patriotycznej zaprasza również parafia Chrystusa Króla. Po wieczornej mszy świętej (godz. 17) będzie można posłuchać chóru parafialnego oraz Chóru Męskiego "Fortis".

Jest także propozycja aktywnego świętowania. O godz. 14.30 sprzed budynku plebanii parafii św. Mikołaja na ulicy Łukowskiej wystartuje III Rodzinny Bieg Niepodległości. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 1750 metrów.

Władze gminy Międzyrzec Podlaski zapraszają 11 listopada na Wieczór z Patriotyzmem.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny