Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
13.5°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Andrzej Duda będzie Prezydentem RP

25 maja 2015 01:41 | autor: redakcja

Andrzej Duda pokonał Bronisława Komorowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich 53 do 47 procent. Na Lubelszczyźnie poparcie dla kandydata Prawa i Sprawiedliwości przekroczyło ponad 60 procent. W Międzyrzecu Podlaskim Andrzeja Dudę poparło 4934 wyborców. Na Bronisława Komorowskiego zagłosowały 2733 osoby.

Frekwencja wyborcza w Międzyrzecu wyniosła 56,78 %. Oddano 7667 głosów ważnych i 96 głosów nieważnych. Andrzeja Dudę poparło 64,35 % wyborców, a Bronisława Komorowskiego – 35,65 %.

Obwód nr 1 – Samorządowe Przedszkole nr 2

Andrzej Duda - 543
Bronisław Komorowski - 295

Obwód nr 2 – Liceum Ogólnokształcące

Andrzej Duda - 257
Bronisław Komorowski - 93

Obwód nr 3 – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Andrzej Duda - 246
Bronisław Komorowski - 213

Obwód nr 4 – Zespół Placówek Oświatowych nr 1

Andrzej Duda - 311
Bronisław Komorowski - 158

Obwód nr 5 – Zespół Szkół Ekonomicznych

Andrzej Duda - 715
Bronisław Komorowski - 361

Obwód nr 6 – Zespół Placówek Oświatowych nr 3

Andrzej Duda - 651
Bronisław Komorowski - 404

Obwód nr 7 – Strażnica OSP Zawadki

Andrzej Duda - 364
Bronisław Komorowski - 208

Obwód nr 8 – Hala Sportowa Zespołu Placówek Oświatowych nr 2

Andrzej Duda - 715
Bronisław Komorowski - 336

Obwód nr 9 – Świetlica Zespołu Placówek Oświatowych nr 2

Andrzej Duda - 290
Bronisław Komorowski - 196

Obwód nr 10 – Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej

Andrzej Duda - 806
Bronisław Komorowski - 457

Obwód nr 11 - Szpital Powiatowy

Andrzej Duda - 36
Bronisław Komorowski - 12

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (31 maja 2015 22:57)
  Na Ducha głosują pewnie same dziewczyny, bo jak sam napisał: " Duch wchodzi z każdej pozycji"
  autor: gość

  (26 maja 2015 12:27)
  Poseł Duszek
  Poseł Marcin Duszek pomimo wad które tak jak większość z nas posiada to niewątpliwie konsekwentny i inteligentny młody człowiek.Większość negatywnych opinii pod jego adresem powodowana jest zazdrością i pozycją którą obecnie zajmuje.Mam nadzieję że rozumie iż posłem się bywa a człowiekiem jest się do końca życia w związku z tym powinien zaangażować się bardziej w sprawy społeczne naszego miasta.Mandat posła do tego zobowiązuje.Problemów mieszkańcy Międzyrzeca mają sporo chociażby budowa tej nieszczęsnej ubojni i wiele wiele innych.I jeszcze jedno.Panie pośle proszę przyjmować petentów w swoim biurze osobiście a nie wysługiwać się nie do końca kompetentnymi asystentami
  autor: gość

  (26 maja 2015 10:03)
  Nie nawoływałem, a życiem hasło, które odbiło sie bez echa i komentarza... Taka to dyskusja z kimś kto wkłada w usta innym cos czego sie nie powiedziało czy tez nie napisało. Słyszysz to co chcesz usłyszeć. Biadolenie... Zadałem pytanie, moze kolego odpiszesz mi... Pouczysz młodszego, dasz dobra radę ...? Bo dla mnie nie ma opcji i polityka którego bym poparł, na rzecz którego bym agitował tak jak wy tutaj...
  autor: Skuter

  (26 maja 2015 09:47)
  Duszek jest już marką regionu i nie musi czekać na pozwolenie swoich władz. Zresztą pożyjemy zobaczymy Życzę PISowi działalnosci mniej partyjnej bardziej antysystemowej. Ludzie z inicjatywą niech otrzymają wszelką pomoc. Zauważam życzliwość dla INNYch i tak trzymać.
  autor: gość

  (26 maja 2015 09:30)
  Ducho może działać bez pomocy miasta bo potrafi zaangażować młodych chociaż nie umie im podziękować. A ty Skuter nawoływałeś do pozostania w domu w czasie wyborów a teraz zabierasz głos. Potwierdza się opinia jak to niektórzy krzyczą że potrzeba zmian a sami klops. Może nie miałeś swojego kandydata?#
  autor: bod

  (26 maja 2015 00:16)
  Konia z rzędem temu, kto wskaże mi kilkunastu kompetentnych z jednej opcji, takich którym można powierzyć ministerstwo, czy mniejszy urząd… I nie chodzi mi o takich, którzy wypływają w kampanii. Co chodzi o Ducha. Czepiacie się – co on może zrobić dla miasta jak we władzach ma pozycje, której nie w smak będzie gdy jego działanie przyniesie pozytywny owoc. To doprowadzi do ich klęski.
  autor: Skuter

  (25 maja 2015 22:50)
  Gdyby media w tym kraju były uczciwe to platformę wy**bało by w kosmos już po jednej kadencji. Nie łudźmy się że w tym środowisku zajdą zmiany na lepsze. Media prywatne stojące po stronie władzy będą walczyć do ostatniej kropli krwi bo chodzi o przetrwanie. Przecież Szmatławiec Michnika czyli Gazeta Wyborcza utrzymuje się na powierzchni dzięki płatnym ogłoszeniom od rządu. Kraśko i Lis będą do upadłego bronić swoich apanaży w publicznej telewizji. Jest jakaś nadzieja co do TVN. Może nowy amerykański właściciel zacznie tam robić porządki. Jak ten oficjalny medialny ściek bedzie tak dalej funkcjonował to coraz więcej ludzi będzie czerpało wiedzę z internetów. A siłą internetów poznaliśmy w ostatnią niedzielę.
  autor: gość

  (25 maja 2015 19:59)
  spostrzeżenie
  Duda nie jest taki zły, jeżeli odetnie się od emerytów PISu nie będzie źle. Nie jestem zwolennikiem tego ugrupowania, aczkolwiek Pan Andrzej wzbudził zaufanie. Najważniejsze, aby w jesiennych wyborach głosować mądrze, na ludzi którzy mogą coś zmienić. Dość obecnych reprezentantów, nasz POwiec - 0 zainteresowania regionem, a nawet zaszkodził ; reprezentanci PISu - P. Abramowicz - człowiek, który kompletnie nie działa w regionie, P. Duszek - hmmm... nieporozumienie, człowiek, który miał działać dla regionu, odwrócił się od Międzyrzeca, bo tu go poznali, otwiera biura w Radzyniu, Wisznicach i liczy, że coś ugra, rośnie drugi Abramowicz, który ślizga się od wyborów do wyborów. Senator PISu - tu nie trzeba wiele pisać, SKOK i tyle :). PSL - od zawsze obecne, coś działające, tyle że dla własnego grona. Niestety ... jak to P. Duda powiedział, czas na zmiany, trzeba przewietrzyć pow. bialski i gminę/miasto Międzyrzec.
  autor: gość

  (25 maja 2015 18:14)
  !!!
  Oj jeszcze co niektórym "zaDudni" w piętach od nowego prezydenta,nie liczcie na raj tylko na gorszy bajzel niż był. To tylko zmiana obcji politycznej a koryto to samo.
  autor: gość

  (25 maja 2015 13:30)
  POrażka
  Naszym burmistrzem jest członek PO bo był to wybór "mniejszego zła", natomiast wczoraj mieliśmy prawdziwy wybór między człowiekiem z UKŁADU a prawdziwym patriotą i człowiekiem nie skażonym KOMUNĄ (w 89 roku miał 17lat). Jestem dumny z mieszkańców mego miasta, że aż tylu myślących ludzi tu mieszka - BRAWO.
  autor: maximus

  (25 maja 2015 12:56)
  Dziwne
  Naszym burmistrzem jest członek z PO. Teraz widzimy, że międzyrzeczanie są przeciwni tej partii, więc jak to jest.....
  autor: gość

  (25 maja 2015 12:27)
  PO-gońmy im Kota
  Duszek to małe zmartwienie.Największym jest to aby przy okazji wyborów parlamentarnych wyborcy skazali na polityczny niebyt tych którzy mieli realny wpływ na to co w tej chwili dzieje się w Polsce.Oczywiście mówię tu osobach związanych z PO.
  autor: gość

  (25 maja 2015 10:01)
  Koniec żondów
  Nadchodzą zmiany. Pogonimy darmozjadów. Nasz Poseł Duszek zamiast zrobić coś dobrego dla swoich wyborców zaangażował się w przedwyborcze rozdawanie ulotek. Panie Pośle, nie po to na Pana głosowaliśmy.
  autor: gość

  (25 maja 2015 08:21)
  tak trzymać
  Komorowski odstrzelony Tusk na zesłaniu w pażdzierniku będzie okazja aby pogonić całą tą bandę PO-spolitych Oszustów ze Żmijanem na czele
  autor: gość

  (25 maja 2015 08:01)
  Nareszcie
  Jestem dumny z ziomków. Piękne święto i koniec wojny polskiej. A jak w gminach Drelów i Międzyrzec?
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny