Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
19.4°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Ania i Oskar gwiazdami Dni Międzyrzeca

10 kwietnia 2025 14:41 | autor: redakcja

Tegoroczne Dni Międzyrzeca Podlaskiego zaplanowano 12-13 lipca. Muzycznymi gwiazdami imprezy będą Ania Wyszkoni i Oskar Cyms.

Scenariusz będzie podobny do ubiegłorocznego. W sobotę, 12 lipca, w parku Potockich odbędzie się rodzinny festyn, a w niedzielę na międzyrzeckich jeziorkach zaplanowany jest koncert z gwiazdami najmłodszej i tej nieco starszej generacji. Prezentujemy sylwetki wykonawców.

Ania Wyszkoni jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 28 lat. W tym czasie wydała łącznie 13 płyt i wylansowała wiele przebojów, które na stałe zapisały się w kanonie polskiej muzyki i w pamięci słuchaczy, którzy od lat nie opuszczają żadnej trasy koncertowej swojej idolki. Każdy koncert Ani to elegancki i emocjonalny spektakl na najwyższym poziomie muzycznym i wizualnym. Wokalistka zabiera publiczność w blisko dwugodzinną muzyczną podróż.

Podczas koncertu nie brakuje najważniejszych i najbardziej znanych piosenek jak „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Agnieszka”, „Nie chcę Cię obchodzić”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to kochany”, „W całość ułożysz mnie”, ale i najnowszych „Było minęło”, „Z cegieł i łez” i „Dla Ciebie”.

Oskar Cyms to artysta młodego pokolenia, obdarzony wyjątkowo charakterystycznym głosem, który szturmem zdobył ogromną popularność na polskiej scenie muzycznej. W 2023 roku zwyciężył w 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", co ugruntowało jego pozycję w branży rozrywkowej.

W podsumowaniu przygotowanym przez ZPAV znalazł się na trzecim miejscu wśród najczęściej granych artystów w rozgłośniach radiowych w Polsce w 2024 roku. Jego utwór "Niech mówią" został wyróżniony jako przebój lata Radia Zet i Polsatu, a za piosenkę „Cały czas” zdobył prestiżowego Bursztynowego Słowika podczas Top of the Top Sopot Festival.

Rok 2025 przyniósł mu kolejne sukcesy – podczas prestiżowej gali On Air Music Awards organizowanej przez wszystkie największe stacje radiowe w kraju - triumfował w aż trzech kategoriach: Pop, Zespół/Duet Roku (w duecie z Carlą Fernandes za utwór "Do gwiazd") oraz w kategorii Przebój Roku za "Cały czas", potwierdzając swoją rosnącą pozycję w polskim przemyśle muzycznym.

REKLAMA
REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (18 kwietnia 2025 01:37:20)
    konfidenty
    A pedały z gerbalskiej siedzą na monitoringu a stara wywiesza pranie dla ściemy.
    autor: jebał was pies

    (17 kwietnia 2025 08:25:02)
    Traskowskuemu opadł i już się nie podniesie, sondaż wyborczy.8 punktów procentowych w dół w tak krótkim czasie. To już impotencja wyborcza. Na nic się zdały pokłony i prośby Tuska o wsparcie, do swojego niemieckiego przyjaciela Sholtza.
    autor: Gość

    (16 kwietnia 2025 17:41:04)
    niech te dupki z pis schowają w końcu te idiotyczne czapeczki od trumpa, wszyscy tacy już dawno powinni zostac zatrzymani przez ABW za działalność antypolska, zwłaszcza ci kretyni patodziennikarze z republika, a stacja zamknięta za antypolską dziaółalność
    autor: gość

    (16 kwietnia 2025 12:38:07)
    Historia lubi się powtarzać. Przed rozbiorami też za granicę po wsparcie jeździli.
    autor: gość

    (16 kwietnia 2025 11:29:44)
    Do Warszawy przyjechał kanclerz Scholtz, spotka się z D. Tuskiem, Rafałem Trzaskowskim i innymi członkami Platformy Obywatelskiej. Przypadek? Nie sądzę. Wybory!!!
    autor: Gość

    (16 kwietnia 2025 08:21:30)
    Ten Trzaskowski to chyba ukryty gej jest. Maszeruje wraz z nimi na pochodach środowisk LGBT, odwiedza kluby dla gejów, finansuje ich działalność. Chyba jest coś na rzeczy.
    autor: Gość

    (15 kwietnia 2025 16:50:00)
    Idź modlić się najlepiej do rydzyka,żeby patafian od kaczora wygrał, wtedy ten batyr vel nawrocki wszystkich przestępców z pis ulaskawi
    autor: gość

    (15 kwietnia 2025 14:24:23)
    Jeżeli prawdą jest, że Tusk podpisał potajemnie pakt emigracyjny. To Polska będzie niedługo, drugą Francją lub Szwecją. Trzaskowski jako jego narzędzie, zrobi wszystko. Boże chroń Polskę.
    autor: Gość

    (15 kwietnia 2025 12:57:12)
    Stali do 3:00 godz w kolejkach żeby tylko uwalić PIS a teraz płacz. Domknąć system powinni i golić do ostatniej koszuli z uśmiechem. Tego , jak i przyjmowania uchodzców chcieli w wyborach.
    autor: gość

    (15 kwietnia 2025 11:17:34)
    Nie pozwólmy domknąć systemu, Trzaskowski nie może tego wygrać! Dla dobra nas wszystkich. PiS jak miał całkowita władze to oszalał a teraz zrobi to Platforma.
    autor: gość

    (15 kwietnia 2025 10:25:21)
    A żebyś zdechł, skoro tak życzysz Polakom.
    autor: Gość

    (15 kwietnia 2025 10:21:34)
    Będzie, i niezmiernie się cieszę. Ten głupi naród na katastrofę zasługuje.
    autor: gość

    (15 kwietnia 2025 08:31:40)
    Bękart Tuska i Merkelowej, nie będzie Prezydentem RP. To by była katastrofa dla Polaków, pod każdym względem.
    autor: Gość

    (15 kwietnia 2025 07:52:05)
    00:03. Wodzowie PO liczą na niemieckie profity w Unii a ty to jesteś zwykły głupek.
    autor: gość

    (15 kwietnia 2025 00:03:06)
    pisiorki, pegazus,wybory pocztowe, za co wiele tysięcy ludzi z poczty polskiej dzisiaj płaci pracą albo jej utratą,srebrna i wiele innych waszych działań dla dobra ludzkości , działania matouszka oszusta który w pandemii nawet na cmentarz do bliskich zabraniał chodzić, no oczywiście guru jaruś mógł, jego to nie dotyczyło, .... . To już jest koniec, nie ma już nic ....
    autor: gość

    (14 kwietnia 2025 23:35:00)
    Polityka peowców to polityka pijaka wszystko wyprzedać z domu ,to kundle niemieckie czekają na karmę . nasyp do koryta to kundel będzie się łasił jak pies Pluto.
    autor: gość

    (14 kwietnia 2025 22:51:59)
    Całe szczęście że prezydent w naszym kraju to tylko figurant, tak jak obecny długopisik. W tym "towarzystwie" dla mnie dwoma poważnymi facetami są tylko Trzaskowski i Hołownia,trzeci brany pod uwagę w sondarzach dla mnie się nie liczy bo nie wiadomo jak się nazywa czy Nawrocki czy Batyra a to że do funkcji nominuje go sklerotyk z Żoliborza to już całkiem klapa.Jak ten facio zostanie wybrany to jaruś i jego kolesie na kolejne pięć lat mają swoją marionetkę. Odszczekają mi się tu zaraz pislamiści że gdzie tam, komunista, zwyrodnialec, bandyta - bo tylko tyle potrafią, merytoryczna dyskusja to nie z nimi ale na szczęście naród się powoli budzi ....
    autor: gość

    (14 kwietnia 2025 20:23:25)
    Trzaskowski PO-sral się po pachy. Nie przybył na debatę, bo Stramowski szykował dla niego niespodziankę. No cóż, jeżeli ktoś jest tchórzem, nie może być Prezydentem RP.
    autor: Gość

    (14 kwietnia 2025 20:01:39)
    Tak załatwić Trzaskowskiego ! Pani Biejat Mistrzostwo!!!!!
    autor: gość

    (14 kwietnia 2025 19:35:56)
    Kultura i poziom umyslowy nawrockiego rowny kibolom łysych polmozgow,tutaj na pewno ma poparcie
    autor: gość

    (14 kwietnia 2025 16:00:46)
    Kibice tak jak przed laty Tuska,tak i teraz teraz Trzaskowskiego, potraktowali z należnym mu "szacunkiem". Trzaskowski matole, twoją kandydaturę obalą kibole.
    autor: Gość

    (14 kwietnia 2025 14:59:59)
    A Trzaskowskiemu stringi każesz założyć i flagą LGBT owinąć?
    autor: Gość

    (14 kwietnia 2025 11:17:00)
    nawrocki vel batyr to powinien w debatach występować w bluzie z kapturem, masce i kijem bejsbolowym, będzie wtedy podobny do swoich kumpli z bandyterki
    autor: gość

    (14 kwietnia 2025 09:08:49)
    Ten Trzaskowski to jakaś PO-pierdolka. Przez wiele lat wspierał środowiska gejów i lesbijek. Teraz wstydzi się ich flagi.
    autor: Gość

    (14 kwietnia 2025 08:02:27)
    Albo TVP w likwidacji.
    autor: gość

    (14 kwietnia 2025 07:58:28)
    Rafałek umie mówić gdy dostanie zestaw pytań od zaprzyjaźnionej stacji TVN.
    autor: gość

    (13 kwietnia 2025 10:50:45)
    Rafał Katastrofa
    Trzaskowski PO-legl w Końskich. Bełkotał coś o gejach i LGBT, czyli o swoim środowisku nie odnosząc się kompletnie i rzeczowo do pytań zadawanych min. przez swoich koalicjantów.
    autor: Gość

    (13 kwietnia 2025 09:59:27)
    Kundel, kosza dostałeś ?
    autor: gość

    (13 kwietnia 2025 00:30:07)
    ministerstwo fajansów
    Znowu pedały na obchodzie jeden w pikowanej zielonej kurtce a drugi na kompie siedzi gerbarska city
    autor: kundel dziawkający

    (13 kwietnia 2025 00:08:27)
    Daniel Obajtek w Białej Podlaskiej w sali z dużym nadkompletem powiedział: A nawet jak mnie zamkną, to przecież kiedyś wyjdę i dalej będę robił swoje. Po prawej stronie czuć zmianę nastroju. Już nie ma krzyków: Ludzie biją nas! Koniec z biadoleniem. Jak wojna, to wojna. Wczoraj porażka POkemonów z debatami. Na sobotnim Marszu 1000-lecia Królestwa Polskiego i 500-lecia Hołdu Pruskiego dumni i uśmiechnięci Polacy tańczyli Poloneza i bili brawo Karolowi Nawrockiemu za przemówienie godne Prezydenta RP!
    autor: gość

    (12 kwietnia 2025 22:46:29)
    Mentzen?można tego kabareciarza zaprosić na dni miedzyrzeca,dobry z niego stundaper tylko żeby znowu nie uciekł na chulajnodze
    autor: gość

    (12 kwietnia 2025 13:58:18)
    Resztki naszych podatkow na pseudo gwiazdy. Miastu brakuje na podstawowe koszty funkcjonowania. Ale czego się spodziewać skoro zarządza chłopczyk sklejacy modele z papieru w każdej wolnej chwili.
    autor: gość

    (12 kwietnia 2025 13:26:14)
    Mentzen stchórzył i nie pojawił się na żadnej z debat. A szkoda, bo to kumaty facet. Jedynie babola palnął odnośnie płatnych studiów. Dużo przez to stracił.
    autor: Gość

    (12 kwietnia 2025 10:16:16)
    dni
    przyjechałby mentzen na dni miedzyrzeca a nie jakieś nieznane gwiazdy
    autor: anonim

    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny