YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Anioły jak z obrazka

5 lutego 2021 13:59:11 | autor: Anna Ostapiuk
Galeria Kameralna GCK w Drelowie zaprasza do wirtualnego zwiedzania wystawy prac Bożeny Iwaniuk. To już druga odsłona malarstwa artystki z Szach. Tym razem została zaprezentowana tematyka anielska. Wystawę można nie tylko obejrzeć - upatrzone obrazy warto zakupić, by wspomóc dalszą twórczość autorki.

Wystawa prac Bożeny Iwaniuk w Galerii Kameralnej w Drelowie (fot. Anna Ostapiuk)

Wystawa "Anioły" liczy ponad 80 prac różnej wielkości, wykonanych techniką akrylu na podobraziach lub tablicach malarskich. Część z nich ma już gotowe ramy. Obrazy przedstawiają anioły, tak, jak je sobie wyobraża sama autorka. - Anioł jest zawsze opiekunem domu i danej osoby. Można w nich zobaczyć samego siebie lub kogoś bliskiego - tłumaczy wybraną tematykę malarka Bożena Iwaniuk. - Sama sobie zostawiłam dwa, bo czułam, że one są właśnie moje. 

Wśród prac znajduje się głownie sylwetka anioła stróża, ale są też anioły np. z sercem, które doskonale wpisują się w nadchodzące walentynki. Sama autorka zachęca do obejrzenia jej obrazów w Galerii Kameralnej Gminnego Centrum Kultury, ale też do ich zakupu. Anioły będą dokonałym prezentem dla ukochanej osoby, a także jako pamiątka w dniu komunii, chrztu lub ślubu. Zebrane środki pozwolą artystce rozwijać swoją pasję poprzez zakup kolejnych farb i akcesoriów malarskich.

Wystawa, ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, obecnie dostępna jest dla zwiedzających tylko w formie GALERII ONLINE prezentowanej na fanpejdżu Gminnego Centrum Kultury w Drelowie, a także na naszym portalu Międzyrzec.info.
Zachęcamy do oglądania. W kwestii zakupu prac artystki należy kontaktować się z przedstawicielami drelowskiego ośrodka kultury, tel. 83 372 01 54, e-mail: gck@drelow.pl.

Dla przypomnienia, pierwsza wystawa prac Bożeny Iwaniuk miała miejsce 12 października 2020 r. i zainaugurowała cykl drelowskiej Galerii Kameralnej ⇒ Wystawa.

O samej autorce i jej twórczości pisaliśmy w artykule ⇒ Maluje prosto z serca, do którego warto wrócić, by zapoznać się bliżej z pasją uzdolnionej Bożeny Iwaniuk z Szach.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male