YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Areszt za marihuanę

29 października 2018 09:35:59 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Drelów. Sprawa dotyczy uprawy konopi indyjskich. Funkcjonariusze przejęli ponad 700 gram marihuany.

Międzyrzeccy policjanci przejęli ponad 700 gram marihuany

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim wpadli na trop nielegalnej uprawy konopi indyjskich w kompleksie leśnym w pobliżu Drelowa. Udało im się ustalić personalia osób mających związek z tą sprawą. W trakcie prowadzonych działań funkcjonariusze weszli na teren jednej z posesji w gminie Drelów. W mieszkaniu 42-latka, w pomieszczeniu kotłowni ujawnili dwie skrzynki, w których suszyły się zerwane i rozdrobnione kwiatostany konopi. Kilkanaście metrów od budynku znaleźli liście i łodygi roślin. Mężczyznę zatrzymano. Do policyjnego aresztu trafił również 32- latek podejrzewany o uprawę tych roślin.

Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec obydwu mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Uprawa mogąca dostarczyć znacznej ilości ziela konopi innych niż włókniste zagrożona jest karą do 8 lat pozbawienia wolności, natomiast za wytwarzanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (2 listopada 2018 22:19:27) Czyżby miało to związek z przygłupami którzy zawinęli się wokół drzewa na zakręcie w Zahajkach ? autor: gość
    logo male