YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Artystyczny Dzień Dziecka w Art Ovo

10 czerwca 2019 08:14:48 | autor: Redakcja / Anna Jakubiuk Art Ovo
To był wyjątkowy dzień w Art Ovo. Rozpoczął się pokazem tańca hip hop grupy MC Banda. Potem uczestnicy przenieśli się do Szaroburego Miasta, w którym brakowało kolorów. Muzyka grana na żywo, na skrzypcach i kontrabasie, ilustrowała opowiadanie.

Artystyczny Dzień Dziecka w Art Ovo (fot. arch. Art Ovo)

Szarobure Miasto potrzebowało barw. I tu wkroczyły dzieci, które miały za zadanie skonstruować miasto, rośliny i zwierzęta używając kartonów i papieru, a następnie ozdobić tak, aby miasto z Szaroburego zmieniło się w Tęczowe. Dzieciaki wspięły się wyżyny swojej kreatywności!  Powstały wspaniałe budowle, jednorożce, psy, drzewa z ptasimi gniazdami.  To niesamowite, co może powstać ze zwykłych pudeł, szarego papieru, włóczki, bibuły, skrawków materiałów i taśmy klejącej. Warto dodać, że dzieciom dzielnie pomagali rodzice.

W drugiej części spotkania dzieci zamieniły się w cukierników i ozdabiały ciasteczka kolorowym lukrem, rodzynkami, perełkami, czekoladą. Twórczo i słodko. Ciastka oczywiście szybko powędrowały do buzi. Na koniec każdy dostał rurkę z bitą śmietaną i mały upominek.


Artystyczny Dzień Dziecka w Art Ovo


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male