YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Artystyczny rok dobiegł końca

13 lipca 2021 01:50:53 | autor: Justyna Madan
Mają za sobą całą paletę inspirujących zajęć, warsztatów i koncertów. Podczas ostatnich spotkań przed przerwą wakacyjną dzieciaki cieszyły się latem i słodkimi przysmakami, ale Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych nie osiada na laurach, bo na wakacje również zaprasza w swoje kreatywne progi.

Artystyczny koniec roku w Art Ovo (fot. arch. Art Ovo)

- Rok artystyczny w Art Ovo dobiegł końca.  Miesiące intensywnej pracy twórczej podsumowaliśmy koncertem zespołów i solistów Art Ovo, pokazami tanecznymi Klubu Tańca Towarzyskiego Art Ovo. Grupa Literacka na  ostatnie zajęcia wyszła w plener, gdzie szukała inspiracji do nowych wierszy i opowiadań, a spotkanie zakończyło się w cukierni przy pysznych lodach - opowiada Anna Jakubiuk. - Maluszki z Kreatywnego Brudzenia zrobiły sobie małe słodkie "przyjęcie", na którym przygotowały i zjadły ze smakiem desery lodowe. Tancerze także uczcili rozpoczęcie wakacji w cukierni, a potem spalali nadprogramowe kalorie szalejąc na placu zabaw.

Koniec artystycznego sezonu nie oznacza jednak, że Art Ovo na wakacje zaprzestaje działalność. Wręcz przeciwnie, latem będzie również inspirująco i kreatywnie. - W wakacje Art Ovo zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty artystyczne, a dorosłych na wakacyjny kurs muzyczny. Pełną ofertę można znaleźć na naszym Facebooku - zachęca Anna Jakubiuk.

O pełnej, wakacyjnej ofercie Art Ovo pisaliśmy już wcześniej : https://miedzyrzec.info/artykuly/w-wakacje-nie-bedzie-czasu-na-nude/

Jedną z propozycji dla całych rodzin są warsztaty RuszMy się! "Ruch jest naturalną aktywnością małych dzieci, prawidłowy rozwój ruchowy warunkuje rozwój pozostałych funkcji kształtującego się organizmu.  Dlatego warto, jak najwcześniej, inwestować w rozwój ruchowy maluszków. Ruch w zabawie i przy muzyce przyjemnie się kojarzy, nie jest zadaniowy. A gdy towarzyszem takiej zabawy jest rodzic - nie ma nic wspanialszego!"

Dorośli za to mogą nauczyć się grać na jednym z wybranych instrumentów, bo na naukę nigdy nie jest za późno. Jedno jest pewne, w Arto Ovo Centrum Praktyk Artystycznych nie ma czasu na nudę.

 


Artystyczny koniec roku w Art Ovo


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male