YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Awansowali do finału Mistrzostw Województwa Lubelskiego

23 maja 2021 23:01:06 | autor: Justyna Madan
II Turniej Rejon Północ Kinder Chłopców odbył się 16 maja w Białej Podlaskiej. Finał Wojewódzki zapowiedziany został na 13 czerwca w Opolu Lubelskim. Do finału awansowali chłopcy z kategorii trójek.

Sukces na II Turnieju Rejonu Północ Kinder Chłopców (fot. Wojciech Więckowski)

- Największym sukcesem na Turnieju 16 maja w Białej Podlaskiej było drugie miejsce w kategorii trójki i awans do Finału Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Opolu Lubelskim w dniu 13 czerwca 2021 - informuje trener Wojciech Więckowski.

Drużyna w składzie: Kacper Chilicki (kapitan), Karol Więckowski i Antoni Kudzio pod wodzą trenera Wojciecha Więckowskiego uległa jedynie połączonym siłom LKS Cisy Nałęczów i UKS Serbinów Biała Podlaska. - Tego dnia startowały również pozostałe nasze zespoły: w trójkach zajmujemy II i V miejsce, w czwórkach IV, w dwójkach VIII i X. Ogólnie należy stwierdzić, iż zawody po tak długiej przerwie były wspaniałą odskocznią od koronawirusa i "świętem siatkówki" dla wszystkich uczestników: zawodników, trenerów i rodziców - dodaje trener Więckowski.

Kolejność końcowa w kategorii czwórek 1 turniej Międzyrzec Podlaski:
1. SP 4 Łuków I, 30pkt
2. AS Łuków I, 27pkt
3. SP 4 Łuków II, 25pkt
4. UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim, 24pkt
5. UKS Serbinów Biała Podlaska, 23pkt
6. AS Łuków II, 22pkt.

Kolejność końcowa w kategorii czwórek 2 turniej Biała Podlaska:
1. AS Łuków I,  30pkt
2. UKS Serbinów Biała Podlaska, 27pkt
3. SP 4 Łuków I,  25pkt
4. UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim, 24pkt
5. SP 4 Łuków II, 23pkt
6. AS Łuków II, 22pkt.

Klasyfikacja generalna w kategorii czwórek po 2/2 turniejów:
1. AS Łuków I, 57pkt.,
2. SP 4 Łuków I, 55pkt.,
3. UKS Serbinów Biała Podlaska, 50pkt.,
4-5. UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim, 48pkt.,
4-5. SP 4 Łuków II, 48pkt.
6. AS Łuków II, 44pkt.

Kolejność końcowa w kategorii trójek 1 turniej Międzyrzec Podlaski:
1. UKS Serbinów I Biała Podlaska/LKS Cisy Nałęczów, 30pkt
2. UKS Międzyrzecka Trójka I w Międzyrzecu Podlaskim, 27pkt
3. SP 4 Łuków I, 25pkt
4. UKS Serbinów II Biała Podlaska, 24pkt
5. Aleksandrów, 23pkt
6. SP 4 Łuków II, 22pkt
7. UKS Serbinów III Biała Podlaska, 21pkt
8. UKS Międzyrzecka Trójka II w Międzyrzecu Podlaskim, 20pkt

Kolejność końcowa w kategorii trójek 2 turniej Biała Podlaska:
1. UKS Serbinów I Biała Podlaska/LKS Cisy Nałęczów, 30pkt
2. UKS Międzyrzecka Trójka I w Międzyrzecu Podlaskim, 27pkt
3. Aleksandrów,  25pkt
4. UKS Serbinów II Biała Podlaska, 24pkt
5. UKS Międzyrzecka Trójka II w Międzyrzecu Podlaskim, 23pkt
6. SP 4 Łuków I,  22pkt
7. UKS Serbinów III Biała Podlaska, 21pkt
8. SP 4 Łuków II, 20pkt

Klasyfikacja generalna w kategorii trójek po 2/2 turniejów:
1. UKS Serbinów I Biała Podlaska/LKS Cisy Nałęczów, 60pkt
2. UKS Międzyrzecka Trójka I w Międzyrzecu Podlaskim, 54pkt
3-4. Aleksandrów, 48pkt
3-4. UKS Serbinów II Biała Podlaska, 48pkt
5. SP 4 Łuków I, 47pkt
6. UKS Międzyrzecka Trójka II w Międzyrzecu Podlaskim, 43pkt
7-8. SP 4 Łuków II, 42pkt
7-8. UKS Serbinów III Biała Podlaska, 42pkt

Kolejność końcowa w kategorii dwójek 1 turniej Międzyrzec Podlaski:
1. SP 4 Łuków I, 30pkt
2. UKS Serbinów II Biała Podlaska, 27pkt
3. UKS Serbinów I Biała Podlaska, 25pkt
4. UKS Serbinów III Biała Podlaska, 24pkt
5. SP 4 Łuków II, 23pkt
6. SP 4 Łuków III, 22pkt
7. UKS Międzyrzecka Trójka I w Międzyrzecu Podlaskim, 21pkt
8. SP 4 Łuków IV, 20pkt
9. UKS Serbinów IV Biała Podlaska, 19pkt
10. UKS Serbinów V Biała Podlaska, 18pkt
11. UKS Międzyrzecka Trójka II w Międzyrzecu Podlaskim, 17pkt
12. UKS Serbinów VI Biała Podlaska, 16pkt.

Kolejność końcowa w kategorii dwójek 2 turniej Biała Podlaska:
1. UKS Serbinów I Biała Podlaska, 30pkt
2. SP 4 Łuków I,  27pkt
3. SP 4 Łuków II, 25pkt
4. UKS Serbinów II Biała Podlaska, 24pkt
5. SP 4 Łuków III, 23pkt
6. UKS Serbinów IV Biała Podlaska, 22pkt
7. UKS Serbinów III Biała Podlaska 21pkt.,
8. UKS Międzyrzecka Trójka I w Międzyrzecu Podlaskim, 20pkt
9. SP 4 Łuków IV,  19pkt
10. UKS Międzyrzecka Trójka II w Międzyrzecu Podlaskim, 18pkt
11. UKS Serbinów VI Biała Podlaska, 17pkt.,
12. UKS Serbinów V Biała Podlaska, 16pkt.
13. UKS Serbinów VII Biała Podlaska, 15pkt.
14. UKS Leśna Podlaska, 14pkt.

Klasyfikacja generalna w kategorii dwójek po 2/2 turniejów:
1. SP 4 Łuków I, 57pkt
2. UKS Serbinów I Biała Podlaska, 55pkt
3. UKS Serbinów II Biała Podlaska, 51pkt
4. SP 4 Łuków II, 48pkt
5-6. UKS Serbinów III Biała Podlaska, 45pkt
5-6. SP 4 Łuków III, 45pkt
7-8. UKS Międzyrzecka Trójka I w Międzyrzecu Podlaskim, 41pkt
7-8. UKS Serbinów IV Biała Podlaska, 41pkt
9. SP 4 Łuków IV, 39pkt
10. UKS Międzyrzecka Trójka II w Międzyrzecu Podlaskim, 35pkt
11. UKS Serbinów V Biała Podlaska, 34pkt
12. UKS Serbinów VI Biała Podlaska, 33pkt.
13. UKS Serbinów VII Biała Podlaska, 15pkt.
14. UKS Leśna Podlaska, 14pkt.

Skład dwójek międzyrzeckich:
UKS TRÓJKA I
– Karol Karwowski,
– Bartłomiej Oleksiuk (kapitan).
UKS TRÓJKA II
– Tomasz Więckowski,
– Filip Lubiejewski (kapitan).
trener – Wojciech Więckowski.

Skład trójek międzyrzeckich:
UKS TRÓJKA I
– Karol Więckowski,
– Kacper Chilicki (kapitan),
– Antoni Kudzio.
UKS TRÓJKA II
– Krystian Kociński,
– Gabriel Pióro (kapitan),
– Igor Szyndler.
trener – Wojciech Więckowski.

Skład czwórki międzyrzeckiej:
UKS TRÓJKA
– Gabriel Mazurek (kapitan),
– Gabriel Raczyński,
– Kacper Brodawka,
– Jakub Terlikowski.
trener – Sylwester Oksiejuk.

 


II Turniej Rejonu Północ Kinder Chłopców


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (24 maja 2021 15:16:03) Siatkówka To były ciekawe zmagania w dwóch turniejach eliminacyjnych w Międzyrzecu i Białej. Duży sukces to awans trójki do finału wojewódzkiego! autor: trener
    logo male